Vlajková loď Samsungu, Galaxy S9+, se vybarví do zlaté: Dostupná bude i u nás za necelý měsíc

 
Další 2 fotografie v galerii
Zlatá barva se objeví pouze u modelu Galaxy S9+ v 256 GB verzi / Samsung
Pokud jste příznivci operačního systému Android, tak vás určitě nenechají chladnými nové barevné edice chytrých telefonů Galaxy S9 a S9+, jež nesou označení Sunrise Gold a Burgundy Red.

Chytré telefony Samsung Galaxy S9 a S9+, které byly na trh uvedeny v únoru 2018, jsou k dostání již nyní v barevných variantách Midnight Black, Coral Blue a Lilac Purple.

V České republice bude nová barva Sunrise Gold k dispozici pouze u modelu Galaxy S9+ v 256 GB verzi (varianta Burgundy Red na evropském trhu bohužel dostupná nebude), a to od poloviny června, kdy se objeví na pultech za 26 999 Kč.

Model Galaxy S9+ v edici Sunrise Gold je prvním zařízením společnosti Samsung se saténově lesklým povrchem, který novince dodává zajímavou záři a třpyt. Podle zveřejněných fotografií to vypadá, že je použitá zlatá barva s mírným nádechem do oranžové.

Fotoaparáty v telefonu Galaxy S9+ jsou vybaveny rychlých duálním obrazovým snímačem s vyhrazeným procesorem a pamětí pro zpracování obrazu, který nabízí zajímavé funkce, jako je snímání zpomalených záběrů, fotografování při nedostatečném osvětlení, objektiv s dvojí světelností, animované emoji s prvky rozšířené reality či integraci virtuálního asistenta Bixby.

O zvuk se u "pluska" starají stereo reproduktory značky AKG s podporou technologie Dolby Atmos vytvářející iluzi prostorového zvuku. Z dalších funkcí nechybí snímání oční duhovky a otisků prstů, rozpoznávání tváře zdokonalené technologií učení s pomocí neuronových sítí a technologií Intelligent Scan, odolnost proti vlhkosti a prachu třídy IP68 a podpora rychlého bezdrátového nabíjení.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama