Nový SuperWide monitor Philips nahradí sestavu dvou obrazovek

Nechybí integrovaný KVM přepínač pro ovládání dvou počítačů na stejném monitoru / Philips
Monitor Philips 45B1U6900C je vybaven velkou obrazovkou s úhlopříčkou 44,5palců (113 cm) a rozlišením 5120 x 1440 a několika dalšími funkcemi, které jsou navrženy tak, aby napomáhaly profesionálům při multitaskingu.

Novinka je vybavena dle webu MMD USB-C dokovací stanicí s RJ45 a 32:9 SuperWide zakřivenou obrazovkou s pozorovacími úhly 178/178 stupňů.

Philips 45B1U6900C se svou 44,5palcovou SuperWide obrazovkou s poměrem stran 32:9 elegantně nahradí dva samostatné monitory a umožní profesionálům snadno otevřít více oken a mít extra širokou perspektivu při sledování video obsahu. 

Důležitou funkcí pro zlepšení pracovního prostoru uživatele je zmíněná USB-C dokovací stanice s RJ45. S tímto dokovacím systémem se mohou profesionálové připojit k síti pomocí RJ45, napájet připojené zařízení, užít si video s vysokým rozlišením a připojit externí zařízení pro vysokorychlostní přenos dat.

Kromě USB-C dokovací stanice má Philips 45B1U6900C také mnoho dalších funkcí, které mohou profesionálům pomoci dokončit jejich každodenní úkoly. Mimo jiné mezi ně patří: certifikace VESA Display HDR 400, vysoce kvalitní barevné podání, háček na sluchátka pro jejich snadné uložení a integrovaný KVM přepínač pro ovládání dvou počítačů na stejném monitoru.

Certifikace TUV Rheinland Eyesafe RPF 50 monitoru zajišťuje ochranu před únavou očí způsobenou modrým světlem díky filtru modrého světla na displeji. Monitor je již v prodeji, a to za doporučenou cenu 25 744 Kč.

Zdroj: MMD

Mohlo by vás zajímat

Reklama