Na pláž i do hor: Malý Bluetooth reproduktor vydrží i ponoření do vody

 
Další 1 fotografie v galerii
Lithium-iontová baterie zásobuje miniaturní reproduktor energií až 6 hodin / BaSys
Praktickému Bluetooth reproduktoru Bose s označením SoundLink Micro nevadí ani extrémní teploty, ani písek nebo dokonce ani úplné ponoření do vody.

Reproduktor Bose SoundLink Micro zaujme zejména svou konstrukcí, která je včetně baterie natolik kompaktní, že by měla odolat úplnému ponoření do mýdlové, chlorované a dokonce i slané vody. Jak výrobce uvádí, pokud ho doslova neutopíte, bude hrát prostě dál. Model by měl být odolný i proti nárazům či pádům. Poradit by si měl i s teplotními extrémy – nevadí mu ani vysoká horka v létě, ani mrazy v zimě na horách.

Z designového hlediska jde v podstatě o zaoblený silikonový hranol o straně menší než 10 centimetrů, tloušťce přibližně 3,5 centimetru a hmotnosti 290 gramů i s pružným klipsem pro uchycení, například k opasku.

Na cestách jistě oceníte, že použitá dobíjecí lithium-iontová baterie zásobuje miniaturní pasivní měniče energií po dobu až 6 hodin. Pro komunikaci s uživatelem o základních funkcích a stavu baterie můžete použít jednoduchou, anglicky mluvenou hlášku.

Díky vestavěnému mikrofonu lze reproduktor využít také jako hlasité handsfree. Pro snadné párování s okolními zařízeními lze využít také technologii NFC a služeb digitálních asistentů Siri nebo Google.

Dále je možné propojit současně dva tyto reproduktory do jednoho stereo celku, kdy bude každý z nich přehrávat jeden kanál, nebo využít party módu, při kterém přehrávají oba přístroje stejný zvuk. Takto je možné rozvést hudbu v rámci dosahu Bluetooth například současně do dvou místností. SoundLink Micro se prodává ve třech barvách – černé, půlnoční modré a oranžové barvě. 

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama