Rychlá kapesní multinabíječka se třemi konektory

V případě využití všech konektorů je k dispozici dohromady max. 65 W pro sdílené nabíjení / VARTA
Energie není v dnešní době nikdy dostatek. Proto nepřehlédněte na trhu novou nabíječku VARTA High Speed Charger, která dokáže nabít prakticky jakékoliv elektronické zařízení.

Zařízení si totiž dle webu výrobce poradí nejen s telefony, tablety, ale také například ultrabooky a to díky nabíjení až 65 W skrze USB-C.

Nabíječka disponuje třemi konektory. Základem je jeden USB-A s podporou až 30W nabíjení a 2x USB-C zvládající až 65 W. Nabíječka nabízí standard Power Delivery (USB-C) a Quick Charge 3.0 (USB-A) s tím, že pro první technologii (PD) je k dispozici až 65 W a Quick Charge (QC) zvládne max. 30 W.

Pro nabíjení jsou k dispozici všechny tři konektory najednou. Není tak problém pokrýt v jednom cyklu potřeby například celé rodiny.

V případě využití všech konektorů je k dispozici dohromady max. 65 W pro sdílené nabíjení. VARTA High Speed Charger využívá technologii GaN (Gallium Nitrid), která umožňuje dosáhnout velkého výkonu při zachování malých rozměrů.

S délkou 10,8 centimetrů a šířkou 3,45 centimetrů je menší než většina nabíječek mobilních telefonů, a přesto dokáže „nasytit“ i ultrabook. Zařízení je proto vhodným řešením nejen na doma, ale také na cesty, kde pokryje potřebu několika nabíječek. Výrobce nabízí 3 roky záruky, nabíječka je již v prodeji, a to za 917 Kč.

Zdroj: VARTA

Mohlo by vás zajímat

Reklama