Nový 26,5palcový OLED herní monitor s rozlišením QHD a obnovovací frekvencí 240 Hz

Díky podpoře HDR10 poskytuje novinka dostatečně kvalitní obraz a barevnou přesnost / AOC
Monitor AG276QZD je nejnovějším přírůstkem do řady AGON PRO. Tento herní monitor s úhlopříčkou 26,5″ (67,3 cm) je vybaven OLED panelem, který poskytuje rozlišení QHD (2560 x 1440 bodů) při obnovovací frekvenci 240 Hz a rychlou dobu odezvy 0,03 ms GtG.

Novinka AG276QZD nabízí dle webu výrobce vysoký kontrastní poměr OLED panelu díky podsvícení na jeden pixel, perfektním úrovním černé a širokému barevnému gamutu (10bitová barevná hloubka a pokrytí 98,5 DCI-P3).

Díky svému nápadnému, asymetrickému designu s dvoubarevným černým/prostorově šedým povrchem je AG276QZD nejen poutačem, ale již dnes také vítězem ceny Red Dot Design Award (2022).

Poměrně rychlejší doba odezvy displeje (0,03 ms GtG) a nižší vstupní zpoždění, stejně jako podpora Adaptive-Sync a kompatibilita G-Sync usnadňují plynulejší hraní, protože v soutěžních herních scénářích se počítá s každým okamžikem.

Díky podpoře HDR10 poskytuje AG276QZD dostatečně kvalitní obraz a barevnou přesnost, což má za následek výjimečné herní prostředí, ať už v rychlých soutěžních multiplayerových střílečkách, MOBA nebo akčních titulech, nebo v příběhově řízených a vizuálně dokonalých titulech pro jednoho hráče.

V této 6. generaci monitorů AGON nový AG276QZD předvádí sofistikovaný černý eloxovaný kovový povrch na přední skříni v kombinaci s vesmírně šedou základnou stojanu. Jeho design připravený na esporty se dále odráží v praktických funkcích, jako je mechanismus pro rychlé sestavení a uživatelsky přívětivá rukojeť, ideální pro přenášení herní bestie AG276QZD na LAN party a turnaje – zámek Kensington pomáhá zabezpečit monitor proti odcizení i na takovýchto veřejných místech.

Malý půdorys základny ponechává na stole více místa pro myš a klávesnici, které lze připojit přes vestavěný 2portový rozbočovač USB 3.2. Gumová spona pro správu kabelů umožňuje uživatelům vše pěkně zastrčit a celkově snížit nepořádek na pracovní ploše. Ergonomické funkce stojanu, jako je nastavení výšky 130 mm, orientace na výšku nebo nastavení sklonu, pak podporují fyzické pohodlí.

Kromě toho, pro hráče, kteří chtějí monitor sladit se svými barevnými periferiemi, nabízí AG276QZD možnosti přizpůsobení pomocí technologie Light FX RGB, která uživatelům umožňuje vytvořit dokonalou atmosféru pro jejich herní seance.

Light FX lze synchronizovat s vybranými periferními zařízeními AOC GAMING a AGON (herní klávesnice, herní myši, podložky pod myš a náhlavní soupravy) pomocí snadno použitelného softwaru G-Menu od AOC. Monitor AGON PRO AG276QZD je již v prodeji, a to  za doporučenou cenu 23 655 Kč.

Zdroj: AOC

Mohlo by vás zajímat

Reklama