Legendární véčko žije, model EasyPhone FS disponuje i rozhraním USB-C

Sklápěcí řešení modelu umožňuje přidat k hlavnímu 2,8palcovému TFT displeji i displej přední / EVOLVEO
Model EasyPhone FS představuje novou generaci telefonu se sklápěcí konstrukcí, která navazuje na předchozí modely a přidává rozhraní USB-C. Sklápěcí řešení umožňuje přidat k hlavnímu 2,8palcovému TFT displeji i displej přední, který zobrazuje základní informace.

Nový seniorský telefon EVOLVEO EasyPhone FS má přehledné a jednoduché menu, velká praktická tlačítka a jemně profilovaný povrch, který dle webu výrobce usnadňuje manipulaci a zabraňuje vyklouznutí z ruky.

Pro telefonování na oblíbená čísla je možno nastavit osm rychlých předvoleb nebo využít funkci Fotokontakty pro osm čísel. Ovládání telefonu je snadné a mobil pro důchodce je vybaven několika samostatnými tlačítky, jako je mechanické tlačítko pro odemčení nebo uzamčení klávesnice. Další tlačítka jsou vyhrazena pro ovládání hlasitosti, svítilny, fotoaparátu nebo pro již zmíněné fotokontakty.

Nový EasyPhone FS disponuje 3.0 Mpix fotoaparátem s výkonným LED bleskem, který lze zapnout samostatným tlačítkem na telefonu a okamžitě používat. Fotografie lze následně uložit nebo například zaslat jako zprávu MMS. Vestavěné FM rádio s automatickým laděním ve spojení se silným reproduktorem zpříjemní poslech oblíbené stanice. Díky USB-C dobíjecímu portu nabízí EasyPhone FS rychlé a pohodlné dobíjení a s 1000 mAh baterií i dlouhou výdrž. Telefon je dodáván s praktickou nabíjecí kolébkou, do kterého stačí telefon zasunout a nabíjení baterie se spustí automaticky.

Mobil pro seniory EasyPhone FS přináší řadu bezpečnostních funkcí. Je vybaven SOS tlačítkem, po jehož stisknutí telefon začne automaticky vytáčet předvolená čísla a odešle na ně nouzovou zprávu včetně informace o poloze. Je možno zvolit až pět telefonních čísel, na které bude voláno a zaslána SMS.

K určení polohy telefon využívá tři různé technologie podle jejich aktuální dostupnosti: GPS signál, WiFi a mobilní síť GSM. Každá z těchto technologií je pro určení polohy limitována, ale jejich kombinací je telefon schopen podat co nejpřesnější výsledek v dané chvíli. Klasický mobil pro seniory navíc umožňuje zaslat SMS se svou aktuální polohou do jiného telefonu. To může být důležité v případě, kdy se nelze s majitelem telefonu spojit. V telefonu lze nastavit kontakty osob, které jsou oprávněny tuto polohu zjišťovat.

Mezi další funkce pro zvýšení bezpečí uživatele je bezpečnostní senzor pádu. Chytrý senzor dokáže vyhodnotit, že došlo k pádu a automaticky začne vytáčet předvolená čísla a zasílat SMS. Pokud se jedná o planý poplach, lze funkci jednoduše deaktivovat. Tlačítkový telefon EasyPhone FS je dostupný ve dvou provedeních (červená a černá) za 1 490 Kč (včetně DPH).

Zdroj: EVOLVEO

Mohlo by vás zajímat

Reklama