Elegantní jachta značky Lexus až pro 15 lidí má velkou koupací plošinu

 
Další 2 fotografie v galerii
První kusy by měly být k dispozici na jaře 2026 / Lexus
Model Lexus Luxury Yacht s označením LY650 bude nahrazen novým provedením LY680 s několika zajímavými vylepšeními. Lexus se etabluje jako značka luxusního životního stylu, přičemž vlajková jachta Lexus Luxury Yacht je zhmotněním designové filozofie Crafted značky Lexus.

Vnější podoba plavidla představuje designovou filozofii L-finesse značky Lexus. Interiér zaujme řemeslným umem až po nejmenší detail s cílem nabídnout pohodlný životní prostor. Jachta přináší dle webu výrobce stabilní manévrovatelnost, cestovní pohodlí a tichý chod.

Výrobu zajišťuje společnost Horizon Group s dobře známou pověstí pokročilých technologií odladěných při stavbě superjachet. Silné stránky obou značek, tedy konstrukční um Horizon Group ve stavbě jachet ve spojení se systémem výroby Toyota Production System, se podařilo přetavit v další vylepšení.

První kusy by měly být k dispozici na jaře 2026. Po vyhodnocení zákaznické poptávky bude rozhodnuto o budoucím prodeji na dalších zahraničních trzích. Jachtu si totiž mohou zakoupit zatím pouze zájemci v Japonsku.

Na flybridge prodlouženém o 1400 mm najdeme pohodlnou relaxační pohovku a gril. Dále byla o 700 mm prodloužena koupací plošina, a je zde tak možné provozovat nejrůznější aktivity na volném moři, včetně používání malých člunů.

Společnost Horizon Group, která bude pověřena stavbou plavidel LY680, je předním asijským výrobcem luxusních jachet, jenž se specializuje na zakázkovou výrobu jachet s využitím pokročilých technologií a způsobů výroby.

Spojením elegantního stylu, jenž vychází z designové filozofie, L-finesse značky Lexus, a konstrukčních schopností společnosti Horizon Group, odladěných při stavbě superjachet, se podařilo efektivně využít silné stránky obou značek k vytvoření vskutku atraktivní jachty.

Zdroj: Lexus

Mohlo by vás zajímat

Reklama