Bezdrátová sluchátka AirPods budou mít větší dosah a také zvládnou aktivně potlačovat hluk

 
Další 2 fotografie v galerii
Nové modely AirPods budou komunikovat na delší vzdálenosti se zařízeními typu iPad nebo iPhone / Pixabay
Společnost Apple se rozhodla osvěžit produktové portfolio veškerých svých audio produktů, a to nejpozději do jara roku 2019. Na co se tedy můžete těšit?

Výrobce iPhonů se v tu dobu totiž chystá uvést na trh především novou verzi bezdrátových sluchátek AirPods a inovovaný a levnější inteligentní reproduktor HomePod.

Co se týká AirPodů, tak Apple patrně uvede hned dva nové modely: první bude oživením stávajícího produktu v ceně 159 USD a druhý bude trochu dražší záležitost. Dražší kousek mimochodem slibuje „noise-cancelling" technologii (aktivní potlačení okolního hluku), stejně jako odolnost na vodu (stále to ale nebude na úrovni ponoření se do vody, spíše jim nebude vůbec vadit déšť a pot).

Apple prý taktéž čile pracuje na prodloužení vzdálenosti, na jakou AirPods komunikují se zařízeními typu iPad nebo iPhone. Co se týká aktualizované verze existujícího modelu, tak ten za shodných 159 USD přinese ještě i nový čip od Apple, jenž poskytne opět o něco chytřejší Siri. Tento produkt se možná údajně objeví ještě před koncem letošního roku. Také půjde nově na Siri zavolat pro aktivaci sluchátek: „Hej, Siri!", stejně jako u smartphonů a tabletů.

Novinkou bude také bezdrátové nabíjecí pouzdro pro AirPods, jež bude kompatibilní s jeho nabíjecí podložkou AirPower (která je ještě také ve vývoji). Je možné, že firma přidá k AirPods i další biometrické senzory, takže by mohly sledovat tep podobně jako Apple Watch.

Apple by měl podle všeho integrovat do novinek i lepší čip, čímž zajistí mimo jiné i rychlejší spojení mezi spárovanými iPhony nebo iPady a sluchátkami.

A na trhu by se měl objevit i další pár bezdrátových sluchátek, tentokrát studiové úrovně, za který si ovšem budete muset výrazně připlatit (tato novinka bude pravděpodobně dražší, než modely z řady Apple Beats). Těšit se můžete také na nový, levnější, HomePod (prý až o 200 USD).

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama