Chytré bezdrátové špunty vám třeba při běhu přečtou příchozí e-maily, SMSky nebo připomenutí kalendáře

 
Další 1 fotografie v galerii
Sluchátka Pioneer SE-CL7BT váží jen 20 gramů a po nabití vydrží hrát až 7 hodin / Pixabay
Na našem trhu se objevila tento týden hned dvoje nová bezdrátová sluchátka typu špunty. Jde o modely Pioneer SE-CL6BT a SE-C7BT. Co obě novinky nabízejí?

U modelu SE-CL6BT zprostředkovávají zvuk, s frekvenčním rozsahem 20 Hz až 20 kHz, reproduktory o průměru 9,2 mm, čemuž je přizpůsobeno kónické designové provedení.

Co se odolnosti týká, splňují normu IPX4, takže jim nevadí postříkání vodou z jakéhokoli úhlu a nemusíte se je bát používat v dešti. Použití technologie Bluetooth 4.1 a kodeku aptX zajišťuje dostatečně kvalitní přenos hudby z kompatibilního telefonu nebo hudebního přehrávače a sluchátka vydrží podle výrobce na jedno nabití hrát celkem 10 hodin. Baterie je ukryta v klipu určeném k připnutí na oblečení vzadu u krku.

Zajímavou vlastností je také možnost použití se dvěma Bluetooth přístroji současně, jako například počítačem a telefonem.

Druhá sluchátka - SE-CL7BT - ukrývají reproduktory o průměru 8 mm s vysokým frekvenčním rozsahem 5 Hz až 22 kHz, který zajišťuje výraznější basový základ. Ve spojení s operačním systémem Android dokáží sluchátka přečíst do uší i česky psané notifikace telefonu, jako hlavičky příchozích e-mailů, SMS, připomenutí kalendáře a další upozornění.

Majitele telefonů Apple potěší implementace bezztrátového kodeku AAC. Párování se zdrojem hudby pouhým přiložením přístrojů k sobě usnadňuje vestavěná podpora NFC.  Sluchátka Pioneer SE-CL7BT váží jen 20 gramů a po nabití vydrží hrát až 7 hodin. Oba nové modely sluchátek jsou již v prodeji, a to za 1 690 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama