Nepřehlédněte: Outdoorový Bluetooth reproduktor funguje i jako handsfree nebo powerbanka

 
Další 2 fotografie v galerii
Kapacita akumulátoru (4 400 mAh) umožňuje dlouhý poslech hudby / Evolveo
Není reproduktor jako reproduktor: to potvrzuje zajímavý model Armor GT7. Tento outdoorový reproduktor nabízí nejenom vysoký výkon, ale poskytuje i další zajímavé funkce.

Outdoorový reproduktor Evolveo Armor GT7 nabízí velmi solidní výkon (20 W) a zároveň je  odolný stříkající vodě a dešti. Zvuk přenáší bezdrátově pomocí Bluetooth 4.2 EDR a nabízí i připojení zvukovým kabelem zakončeným 3,5mm jackem.

Dvojice dynamických 48mm neodymových 10W reproduktorů poskytuje dostatečně hutný a výrazný zvuk s plnými basy a čistými výškami. Integrovaný MP3 přehrávač přehraje také hudbu z microSD karty o kapacitě až 64 GB.

To ale není zdaleka všechno, co model umí: reproduktor Evolveo Armor GT7 můžete využít i jako handsfree sadu. Příchozí telefonní hovor lze přijmout stisknutím jednoho tlačítka.

Reproduktor má integrovaný mikrofon a tlačítka pro úpravu hlasitosti. Při hovoru tedy není nutné vytahovat mobilní telefon z kapsy nebo batohu. Za pozornost stojí i dlouhá životnost použité baterie: kapacita akumulátoru 4 400 mAh a energetický úsporný Bluetooth 4.2 EDR umožní velmi dlouhý poslech hudby.

Pomocí funkce Powerbank lze nabíjet další zařízení. K úspoře baterie slouží funkce automatického vypínání.

Mohlo by vás zajímat

Reklama