Nová kamerka GoPro natáčí ve 4K kvalitě s 3x rychlejším přenosem videí do vašeho smartphonu

 
Další 2 fotografie v galerii
Rychlé a snadné sdílení umožňuje funkce QuikStories / Pixabay
Kamera HERO6 Black zvládne pořizovat záznamy v maximální kvalitě 4K při 60 fps, pořídit s ní můžete i slow motion video z režimu 1080p/240 fps.

Sociální sítě jsou už nějaký ten pátek plné více či méně zdařilých videozáznamů, jak je možné rychle a akrobaticky sjíždět tu nebo onu sjezdovku. Protože se nám zimní, a tedy i lyžařská, sezóna opět pomalu, ale jistě, blíží, není od věci se podívat na novinku společnosti GoPro. 

Díky rychlému přenosu dat dostanete u nové kamery HERO6 Black svůj čerstvě pořízený záznam poslední jízdy do mobilu rychleji, než vyjedete lanovkou opět na vrchol sjezdovky. Kameru můžete ovšem samozřejmě využít například i při jízdě na kole nebo při potápění v moři.

Rychlé a snadné sdílení totiž umožňuje funkce QuikStories. Ta automaticky zpracuje obrazový materiál z kamery HERO6 a vytvoří video, které lze doplnit hudbou, filtry a různými efekty a následně poslat na sociální sítě.

Díky 3x rychlejší WiFi je přenos do telefonu skutečně svižný. Mobilní aplikace GoPro přitom automaticky záznam zpracuje do vaší QuikStory.

Kamera je vybavena procesorem GP1, díky němuž HERO6 dokáže natáčet v maximální kvalitě 4K při 60 snímcích za vteřinu, ve 2,7K nasnímá 60 fps a při 1080p zvládne 240 fps. Novinka umí samozřejmě pořizovat také fotografie, a to v kvalitě 12 MPix, kromě standardního formátu JPEG i ve formátu RAW.

HERO6 Black je (i bez krytu) voděodolná do 10metrové hloubky. Disponuje dvoupalcovým dotykovým displejem, který usnadňuje ovládání. Díky vestavěné GPS pak můžete do videa vložit telemetrické údaje o rychlosti, převýšení či třeba směru pohybu.

Kamera GoPro HERO6 Black je již na tuzemském trhu v prodeji, a to za cca 14.990 Kč.

 

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama