Notebook skutečně Deluxe: Stylový a nadupaný ASUS překvapí nejen prostorovým zvukem

 
Další 2 fotografie v galerii
S ZenBookem 3 Deluxe můžete pracovat až 9 hodin díky 46 Wh Li-Pol baterii / ASUS
Tento letošní model od ASUSu si skutečně zaslouží vaši pozornost, protože vybočuje řadou parametrů z nekonečné řady notebooků distribuovaných na náš trh. ASUS ZenBook 3 Deluxe nabízí nejenom výjimečný design, ale také výkon.

ZenBook 3 Deluxe, který se objevil v prodeji letos v létě, sice patří jednoznačně mezi ty dražší modely, za cenu 49.990 Kč toho ovšem nabízí skutečně hodně. Luxusnější verze předcházejícího ZenBooku 3 zaujme nejenom výkonem.

O ten se stará nejnovější procesor sedmé generace Intel Core i7, až 16 GB 2133 MHz paměti LPDDR3, až 1TB PCIe 3,0 x4 SSD, která by měla být 3x rychlejší než SATA SSD a nejnovější Thunderbolt 3 s porty USB-C pro rychlost přenosu dat až 40 GB/s.

Model ZenBook 3 Deluxe je vyroben z hliníkové slitiny používané v leteckém průmyslu, přičemž tento materiál je o 50 % pevnější než standardní slitiny. Díky tomu může být ZenBook 3 Deluxe tenký jen 12,9 milimetrů a vážit pouze 1,1 kilogramu. Model disponuje také odolným krycím sklem Corning Gorilla Glass 5.

Pracovat s notebookem můžete až 9 hodin díky vysokokapacitní Li-Pol baterii.

Ultra tenký rámeček novinky umožňuje využití co největší plochy obrazovky a poskytuje ZenBooku 3 Deluxe poměr obrazovky a těla 84 %, což se v této kategorii jen tak nevidí.

Technologie širokých pozorovacích úhlů přitom zajišťuje nezkreslené barvy a velký kontrast při pozorování obrazovky i z extrémních úhlů až 178°. Kvalitu obrazu jistí dostatečně široký sRGB barevný gamut a poměr kontrastu 1000:1.

Pro práci s notebookem je důležitá také jeho výdrž: devítihodinovou životnost baterie modelu ZenBook 3 Deluxe zajišťuje vysokokapacitní 46 Wh Li-Pol baterie.

Jak se na moderní zařízení sluší a patří, nechybí ani technologie rychlého nabíjení, která umožňuje nabití až do výše 60 % kapacity za pouhých 49 minut.

Nesmíme zapomenout ani na konektivitu, ale tam u novinky problém nebude díky technologii Bluetooth 4.1 a dvoupásmové 802.11ac Wi-Fi, která je podle měření výrobce až 6x rychlejší než předchozí generace 802.11n. 

Na závěr jsme si nechali zvuk: ZenBook 3 Deluxe má 4 samostatné reproduktory, které dodávají skutečně pocit prostorového zvuku, přičemž čtyřkanálový zesilovač zajišťuje maximální hlasitost s nulovým zkreslením.

Mohlo by vás zajímat

Reklama