Vodotěsné smart hodinky s GPS, kompasem a barometrem vydrží až 14 dní bez nabití

 
Další 4 fotografie v galerii
Smart hodinky Watch GT jsou vybaveny i funkcemi pro určování polohy / Huawei
Pokud na nových smart hodinkách Huawei Watch GT nebudete nonstop používat nějaké energeticky náročné funkce typu GPS, tak vám na jedno nabití vydrží neuvěřitelných 14 dní. To se se současnými chytrými hodinkami například od Applu nedá vůbec srovnat, ty musíte prakticky obden nabíjet.

Hodinky Watch GT se povedly výrobci již z hlediska designu: jsou kombinací keramiky a nerezové oceli. Zároveň jsou ošetřeny DLC povlakem, takže jsou skutečně odolné. Za pozornost stojí, že se s hodinkami můžete, bez obav ze zničení přístroje, potápět až do hloubky 50 metrů.

Kulatý AMOLED displej o velikosti 1,39 palců s vysokým rozlišením 454 x 254 pixelů nabízí široké spektrum pozorovacích úhlů. Na výběr máte mezi koženým a silikonovým páskem.

Huawei Watch GT využívají inteligentní algoritmus šetření energie. Ten dokáže dynamicky přepínat mezi režimy výkonu a efektivity v závislosti na aktivitě uživatele. Díky tomu by měly zůstat hodinky nabité i při častém používání až dva týdny (s neustále zapnutou funkcí GPS zvládnou prý až 22 hodin).

Kromě dlouhé životnosti baterie jsou hodinky vybaveny funkcemi pro určování polohy. Dokáží současně využívat hlavní systémy GPS, Galileo i Glonass.

Díky zabudovanému sporttesteru aktivně založení uživatelé můžou sledovat celou řadu sportovních aktivit, včetně horolezectví, cykloturistiky nebo plavání na otevřeném prostranství. Funkce koučování fitness nikoho u tohoto modelu nepřekvapí. Samozřejmostí je také notifikace zpráv (na displeji hodinek) z vašeho smartphonu, pokud jsou obě zařízení správně spárované.

Hodinky Huawei Watch GT ve verzi Sport budou na tuzemském trhu v prodeji za 5 699 Kč, ve verzi Classic pak za 5 999 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama