Pro pařmeny a hráče: Co umí vertikální herní myš Rexx?

 
Další 1 fotografie v galerii
Myš s optickým herním senzorem Pixart PMW3325DB a přesným ovládáním s DPI až 10 000 bodů / Trust Gaming
Bolí vás z hraní her ruce, zápěstí i oči? Nová vertikální herní myš umožňuje správnou polohu vašeho ramene a zápěstí, čímž zabraňuje jejich deformaci. Zvládnete tak bez bolesti třeba i celonoční hraní.

Ergonomické vertikální uspořádání herní myši Rexx zabraňuje namáhání tak, že uvede celou paži i zápěstí do přirozené polohy, čímž se v celé ruce uvolní jinak nepřirozeně zatížené svaly. S tímto úchytem tak můžete drtit své nepřátele ve hře.

Díky svislému designu můžou pařmeni hrát pohodlně po celé hodiny. Nechcete riskovat svou kariéru, protože už pro bolesti nemůžete nadále hrát? To se hráčům LoL (League of Legends) stalo již mnohokrát.

Tato myš vám pomáhá s prodloužením hraní hry a pomůže vám vylepšít váš výkon na vyšší úroveň. Pokud chcete zabránit zranění z mnohahodinového hraní, tato nová vertikální myš může být řešením.

Zapojte herní myš Rexx do USB portu a máte k dispozici myš s optickým herním senzorem Pixart PMW3325DB a přesným ovládáním s DPI až 10 000 bodů. Navíc má myš zaručenou maximální rychlost pohybu 100 palců za sekundu, což by při pohybu ruky znamenalo akceleraci s přetížením o síle až 20 G.

Pokročilý software umožňuje nastavit 6 programovatelných tlačítek dle aktuálním požadavků hráče, takže je možné myš dokonale přizpůsobit pro každou hru zvlášť. Na našem trhu je herní myš Rexx již v prodeji, a to za 999 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama