Nejlevnější smartphone na našem trhu: Ideální model pro méně zkušené a náročné uživatele

 
Další 2 fotografie v galerii
Novinka podporuje surfování ve Wi-Fi sítích, pro mobilní data slouží protokoly 2G a 3G / MyPhone
Za tuhle cenovku si skutečně moc chytrých telefonů na tuzemském trhu nepořídíte. Jde o částku 1.500 korun, za kterou si můžete koupit nový myPhone FUN 6 Lite. Co tato novinka ale vůbec umí?

Nový smartphone FUN 6 Lite disponuje displejem s úhlopříčkou 5 palců, ovšem jeho rozlišení je pouhých 854 x 480 pixelů. Na druhou stranu je tato velikost ideální pro ovládání pouhou jednou rukou.

Jinak novinka podporuje surfování ve Wi-Fi sítích, pro mobilní data slouží protokoly 2G a 3G (bohužel LTE konektivita není dostupná). Praktické naopak je to, že s modelem FUN 6 Lite lze používat současně soukromé i pracovní číslo, o vše se postará funkce dual SIM.

Vše běží na speciální verzi operačního systému systém Android 8 Oreo Go edition, to že to nebude žádný rychlík naznačuje to, že operační paměť má pouhých 512 MB.

Nechybí řada běžných aplikací z obchodu Google Play, které zpřístupní služby Google map a navigace, přehrávání videí z Youtube a další obsah. Součástí výbavy aplikací telefonu jsou odlehčené verze populárních aplikací jiných výrobců, například Facebook Lite nebo Skype Lite.

Model myPhone FUN 6 Lite nabízí 8 GB interního úložiště, naštěstí je k dispozici ještě slot pro paměťové microSD karty s kapacitou až 128 GB. S telefonem můžete i pořizovat jednoduché fotografie díky zadnímu 2Mpix fotoaparátu s LED bleskem. Smartphone myPhone FUN 6 Lite si můžete pořídit v černém nebo stříbrném provedení, a to za 1.490 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama