Bluetooth reproduktor s výdrží až patnáct hodin a pasivním zářičem pro zlepšení basů

Reproduktor skrývá ve svém těle baterii o kapacitě 4000 mAh / Yenkee
Nový bluetooth reproduktor Suave je zajímavý model, například je vybaven technologií True Wireless Stereo, která umožňuje propojení dvou reproduktorů zároveň.

Můžete si tak snadno spárovat dva Suave reproduktory a docílit co nejlepšího stereo zvuku. V pohodlí domova a bez zbytečných kabelů lze vytvořit audio sestavu, která zastoupí klasické reproduktory nebo Hi-Fi věž.

Zařízení také disponuje NFC, které zajistí rychlé a bezkontaktní párování telefonu s reproduktorem. Suave vsadil na kombinaci elegantní černé s texturovaným povrchem, který se hodí do jakéhokoliv prostředí.

Na bocích jsou pasivní zářiče ve stejné barvě pro zvýraznění basů a na spodní části jsou gumové nohy, které drží reproduktor pevně na místě.

Podstatné je také to, že nový reproduktor od Yenkee skrývá ve svém těle baterii o kapacitě 4000 mAh, která poskytne dostatek energie až pro patnáct hodin nepřetržitého přehrávání hudby.

Přitom právě s výdrží se většina bezdrátových reproduktorů mnohdy velmi potýká. Cena, ani to, kdy se novinka objeví v obchodech, nebylo výrobcem dosud oznámeno. 

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama