Bezdrátový Wi-Fi router poskytující rychlost 300 Mbit/s na 2,4GHz pásmu

 
Další 1 fotografie v galerii
Router je vybaven funkcemi, jako jsou podpora IPTV či virtuální LAN / TP-Link
Na českém trhu se objevil nový bezdrátový Wi-Fi router s označením TL-WR820N společnosti TP-Link, který nabízí potřebné funkce a rychlost pro běžné každodenní surfování na internetu, hraní her i streamování HD multimédií.

Výhodou tohoto nového routeru je schopnost kvalitního pokrytí a šíření signálu díky využití technologií pro souběžné kombinování vysílání a příjmů. TL-WR820N tak zajišťuje stabilní spojení bez kolísání rychlosti.

Router je vybaven funkcemi, jako jsou podpora IPTV, virtuální LAN pro optimalizaci provozu, možnost odděleného přístupu pro hosty či kontrola obsahu.

Ti, co potřebují spolehlivé a stabilní bezdrátové připojení, nabízí router rychlost 300 Mbit/s na 2,4GHz pásmu. To je ideální pro každodenní surfování i zasílání e-mailů, komunikaci se zákazníky, chatování na sociálních sítích, hraní online tahových her, poslech internetových rádií či sledování videí. Umožňuje i bezproblémové sdílení lokálních souborů či plynulé streamování HD videí z domácího NAS úložiště.

Dvě externí antény využívají technologií 2×2 MIMO, čímž dosahují u připojených zařízení stabilní rychlosti bezdrátového přenosu. Jejich výkon 5 dB zase pokryje prostor standardního bytu, menší kanceláře, dílny i garáže.

Praktické je také to, že router je vybaven funkcí kontroly obsahu, která řídí, kdy a jak mohou připojená zařízení přistupovat k internetu a jaký obsah si mohou prohlížet. Samostatné přihlášení pro hosty pak udržuje hlavní síť v bezpečí a oddělenou od surfujících návštěvníků.

 
Vstoupit do diskuze  (3)

Mohlo by vás zajímat

Reklama