Fotoaparát PowerShot ZOOM s konstrukcí monokulárního dalekohledu natáčí video ve Full HD

 
Další 1 fotografie v galerii
Model má rozsah ohniskových vzdáleností 100 mm a 400 mm opticky a 800 mm digitálně / Canon
Nový lehký kapesní fotoaparát Canon PowerShot ZOOM s rozlišením 12 milionů bodů disponuje stabilizací obrazu a jednoduše ovladatelným krokovým zoomovým objektivem.

Canon PowerShot ZOOM přichází s novým konceptem a způsobem použití. Jedná se o kompaktní fotoaparát konstrukce monokulárního dalekohledu, vybavený dvoukrokovým teleobjektivem, který je schopný natáčet video v rozlišení Full HD.

Svým rozsahem ohniskových vzdáleností 100 mm a 400 mm opticky a 800 mm digitálně je tento kompaktní fotoaparát ideální pro fotografy, kteří rádi podnikají venkovní aktivity, nebo pozorovatele přírody, kteří chtějí detailně zachytit volně žijící zvířata na velkou vzdálenost.

Canon PowerShot ZOOM umožňuje uživatelům fotografovat a natáčet vzdálené objekty, jako by stáli přímo před nimi. Díky okamžitému přepínání ohniskových vzdáleností snadno z tribuny zachytíte, jak váš potomek skóruje při fotbale, nebo si ve třech krocích opticky a digitálně přiblížíte vzácného dravce kroužícího na obloze.

Model nabízí optické ohniskové vzdálenosti 100 mm a 400 mm při světelnosti f/5,6, respektive f/6,3. Fotoaparát váží pouhých 145 gramů, ale na svoji velikost má mimořádně dlouhý teleobjektiv, a umožňuje uživatelům pořizovat kvalitní fotografie i videonahrávky v rozlišení Full HD bez těžkého vybavení. 

Novinka se snadno ovládá. Pět dobře přístupných tlačítek umožňuje fotoaparát ovládat jednou rukou při fotografování i filmování, při prohlížení snímků a nahrávek a při úpravě nastavení. Dalším usnadněním je displej se zjednodušeným uživatelským menu. Plně automatický režim fotografování a filmování v rozlišení Full HD 1080p ve formátu MP4 umožňuje uživatelům zachytit vzácné okamžiky, aniž by museli přemýšlet nad správným nastavením fotoaparátu.

Inteligentní elektronický hledáček (EVF) s vysokým rozlišením promítá do obrazu základní informace tak, aby nepřekážely a umožňovaly uživateli plně se soustředit na samotný záběr.

Výkonný obrazový procesor DIGIC 8 produkuje ostré snímky v živých barvách a umožňuje zaznamenat kouzlo okamžiku při sériovém snímání rychlostí 10 snímků za sekundu. Průběžné automatické ostření s možností sledování obličeje nebo ostřením na jeden bod je ideální například pro dokumentování rodinných událostí. 

Díky systému optické stabilizace je možné fotoaparátem PowerShot ZOOM pořizovat ostré a neroztřesené snímky nebo pozorovat vzdálené objekty. Lehký fotoaparát se může pochlubit dlouhou výdrží na baterii, kterou lze dobít za necelé dvě hodiny přes rozhraní USB typu C ze zařízení kompatibilních s technologií USB-PD – ideální řešení pro fotografování venku a na cestách. 

Po připojení k chytrému telefonu přes Wi-Fi a Bluetooth umožňuje model pořízené snímky označovat zeměpisnou polohou, prohlížet a zálohovat. Wi-Fi a Bluetooth konektivita umožňuje využít aplikaci Canon Camera Connect k živému náhledu a jako dálkovou spoušť při fotografování. Canon PowerShot ZOOM se bude českém trhu prodávat za 8 790 korun.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama