Vodotěsný reproduktor Beosound Explore přehrává hudbu až 27 hodin na jedno nabití

Navzdory odolnému vnějšímu plášti je reproduktor s hmotností 631 gramů lehký a přenosný / Bang & Olufsen
Reproduktor Beosound Explore je zajímavým outdoorovým reproduktorem, protože v sobě snoubí charakteristický zvuk Bang & Olufsen a nepřehlédnutelný skandinávský design.

Beosound Explore je prvním reproduktorem na trhu, který je vybaven eloxovaným hliníkem typu 2 pro zvýšenou odolnost proti poškrábání, což z něj činí ideální reproduktor pro outdoorové aktivity. Eloxování, které bylo vytvořeno v továrně Bang & Olufsen Factory 5 v dánském Strueru, je dosaženo aplikováním oxidu hlinitého na povrchu.

Reproduktor je vybaven hliníkovou karabinou, takže jej můžete pevně zavěsit na batoh při dlouhých túrách. Spolu s integrovaným popruhem pro zavěšení je reproduktor Beosound Explore mimořádně všestranný a poskytuje vynikající výkon bez ohledu na to, kde je umístěn. Ať už se jedná o turistiku nebo kempování v přírodě, stupeň ochrany IP67 proti prachu a vodě ochrání reproduktor, pokud náhodou zmokne.

Válcová skořepina sluchátek Beosound Explore byla navržena s ohledem na přenosnost, takže se dobře drží a snadno se vejde do kapsy batohu.

Navzdory odolnému vnějšímu plášti je reproduktor s hmotností 631 gramů lehký, díky čemuž můžete zůstat v pohybu i na cestách. Díky výdrži až 27 hodin přehrávání při typické hlasitosti poslechu vám reproduktor Beosound Explore dává svobodu používat jej celý den, aniž byste se museli spoléhat na napájení, a je věrným společníkem na cestách v přírodě.

Beosound Explore přináší zvuk charakteristický pro společnost Bang & Olufsen a je vybaven dvěma 1,8″ reproduktory s plným rozsahem, které poskytují silný zvuk. Pozornost byla věnována outdoorovému výkonu a basům, které navzdory kompaktním rozměrům poskytují 59 dB v basové kapacitě. Mřížka je vyříznuta v 360stupňových liniích, což zajišťuje všesměrový zvuk True360.

Mohlo by vás zajímat

Reklama