27palcový herní monitor s QHD rozlišením a frekvencí 300 Hz

Ze tří stran bezrámečkový 27“ Fast IPS panel modelu AG274QS má dobu odezvy 1 ms / AOC
Nový model AGON PRO AG274QS je herní monitor s frekvencí 300 Hz s panelem Fast IPS s podporou DisplayHDR 600, dobou odezvy 1 ms GtG a rozlišením QHD.

S 27palcovým AG274QS přináší AGON by AOC ostřejší rozlišení QHD (2560 x 1440 pixelů) při vysoké frekvenci 300 Hz. Jedná se o jeden z prvních QHD displejů s tak vysokou obnovovací frekvencí na tuzemském trhu.

Díky více než dvojnásobné obnovovací frekvenci oproti běžným 144Hz herním monitorům zobrazuje AG274QS každou sekundu více snímků a vykresluje akci s větší plynulostí a přesností. Zejména ve FPS hrách, kde záleží doslova na milisekundách, čím rychleji uživatel uvidí soupeře vykukujícího za roh, nebo čím rychleji dokáže včas sledovat nevyzpytatelné pohyby soupeře, tím rychleji může reagovat a získat převahu v soutěži.

Ze tří stran bezrámečkový 27“ Fast IPS panel modelu AG274QS má tedy dobu odezvy 1 ms GtG a 0,5 ms MPRT. A protože je integrována technologie Adaptive-Sync a podpora AMD FreeSync Premium, je trhání a zadrhávání eliminováno pomocí variabilní obnovovací frekvence.

Aby hráče doprovázel nejen v rychlých hrách, ale také ve fotorealistických, pohlcujících zážitcích pro jednoho hráče, přichází AG274QS s certifikací DisplayHDR 600. Displej může dosáhnout maximálního jasu až 600 nitů a zobrazit jasné a poutavé exploze nebo karmínové krajiny s ohromujícím slunečním světlem a drsnými stíny současně.

S čtyřmi porty USB 3.2 může monitor fungovat jako dok pro připojení dalších periferií, jako je herní klávesnice, myš, USB sluchátka atd. 

Integrovaný držák náhlavní soupravy na monitoru dále pomáhá uklidit bojové stanice hráčů. Díky přiloženému ovladači QuickSwitch ve tvaru puku je úprava nastavení OSD hračkou, přičemž jej lze ovládat také pomocí joysticku nebo softwaru G-Menu. Model AGON PRO AG274QS bude dostupný již tento měsíc za 30 979 Kč.

Zdroj: AOC

Mohlo by vás zajímat

Reklama