Reklama

Televizory série 7000 nabízejí kromě 4K rozlišení nebo podpory HDR také viditelný zvuk

 
Další 3 fotografie v galerii
O obrazovou kvalitu se stará nový obrazový procesor P5 / Philips
Na tuzemském trhu se objevily LCD televizory série 7000 značky Philips. Nechybí rozlišení 4K, podpora HDR, operační systém Android TV a třístranný Ambilight, v nabídce bude dokonce i 75palcový obr.

Ten bude mít velmi úzké rámečky z leštěného hliníku, což dodává modelu opravdu luxusní vzhled. O obrazovou kvalitu se stará nový obrazový procesor P5.

Ten díky sloučení pěti procesorů do jednoho urychluje a zlepšuje zpracování obrazu v oblasti ostrosti, barvy, kontrastu, pohybu a vylepšení zdroje signálu. 4K rozlišení bez ohledu na zdroji obsahu zajišťuje technologie "Ultra Resolution", která upscaluje obraz na ostřejší 4K rozlišení. Výrazný kontrast při zachování vysoké míry detailů přináší podpora standardu HDR, ve kterém naleznete stále větší výběr seriálů a filmů.

Technologie lokálního stmívání "Micro Dimming Pro" optimalizuje kontrast na televizoru na základě světelných podmínek v okolním prostředí. Světelný snímač a speciální software analyzují obraz v 6 400 různých zónách pro zachování toho nejlepšího možného obrazu bez ohledu na osvětlení v místnosti. Model 7803 se bude prodávat za 79 999 Kč.

Modely série 7303 a 7503 nabízí velký výběr úhlopříček: velikosti 43, 49, 55 a 65 palců. Stejně jako u série 7803 je dostupný obraz ve 4K rozlišení podporovaný obrazovým procesorem P5. 

Modely 7503 jsou oproti televizorům 7303 vybaveny zvukovou lištou, která nabízí koncept "viditelného zvuku". Zvuková lišta, umístěná pod celou délkou spodní strany obrazovky, má výkon 25 W. Reproduktory směřující dopředu nabízí čisté výšky a středy, zatímco zadní basový reproduktor se stará o plnost hlubokých tónů. V této třídě začínají ceny modelů na 16 999 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat