4K displej Philips s vysokým jasem je vhodný i do velmi osvětlených prostor

Nová řada High Bright 4000 umožňuje montáž na výšku i na šířku / Philips
Nová, štíhlá řada displejů Philips High Bright 4000 od Philips Professional Display Solutions (PPDS) přináší všestrannost a spolehlivost nové úrovně, přičemž tyto nejnovější Digital Signage displeje jsou schopné inteligentně se přizpůsobit pro provoz 24/7 v jakýchkoliv světelných podmínkách.

Nová řada Philips High Bright 4000 přináší dle webu výrobce dostatečnou čistotu obrazu a výkon do jakéhokoli vnitřního nebo polovenkovního prostředí, včetně náročných a vysoce osvětlených prostor.

Tato nejnovější evoluce nejprodávanější řady Philips High Bright, přináší ještě větší úroveň výběru, flexibility a příležitostí pro firmy, které chtějí svým Digital Signage zobrazovačem udělat velký dojem při komunikaci s partnery, přičemž řada 4000 zaručuje bohatý a spolehlivý nepřetržitý vysoce jasný zážitek ze sledování.

Nové modely jsou navrženy pro obsah, který vyžaduje, aby byl vždy vidět, a jsou vybaveny nejnovějšími hardwarovými a softwarovými funkcemi a inovacemi od PPDS, včetně pokročilého vysokého jasu 2500 cd/m2 (55”) a 3000 cd/m2 (75”).

Nová řada High Bright 4000 umožňuje montáž na výšku i na šířku a je ideální pro instalace v prostředích, nebo blízko nich, vystavených neustále se měnícím podmínkám okolního osvětlení, včetně blízkosti nebo za skleněným průčelím.

Řada Philips High Bright 4000 pohodlně zvládá jakékoli světelné podmínky, kterým je vystavena – včetně přímého slunečního světla – a umožní tak zobrazení a užívání obsahu tak, jak bylo zamýšleno, ve dne i v noci. Tato řada dispIejů je proto ideální pro výkladní skříně a veřejné informační plochy.

Nová řada 4000, která doplňuje a rozšiřuje řadu Philips High Bright H-Line na pět produktů, je k dispozici v 55” (55BDL4002H/00) a UHD 75” (75BDL4003H/00) modelových variantách se zcela novým tenkým designem.

Dispelje jsou nyní až o 34 mm tenčí než tomu bylo u předchozích modelů H-Line, zatímco 17,5 mm (55”) a 18,8 mm (75”) rámeček zajišťuje úhledné a stylové prezentace a mimořádný zážitek ze sledování.

Řada je kompatibilní s PPDS Wave – cloudovou platformou, která odemyká výkon, všestrannost a inteligenci uvnitř profesionálních displejů Philips. Při použití spolu s volitelným modulem CRD50 mohou zákazníci využít plný potenciál svých displejů Philips High Bright s jednoduchou správou a monitorováním. Navíc mají k dispozici pokročilé plánování a tvorbu obsahu (jako jsou marketingové kampaně a ad hoc propagace), prostřednictvím intuitivního a snadno použitelného rozhraní.

Zdroj: Philips Professional Display Solutions

Mohlo by vás zajímat

Reklama