Reklama

Mačkáte snad ještě tlačítka na ovladači? Ovládejte televizi jednoduše hlasem přes Google Asistent

 
Další 2 fotografie v galerii
Televize zvládne provádět stovky hlasových příkazů / LG
U nové modelové řady LG 2018 AI TV je k dispozici známá služba Google Asistent zkombinovaná s platformou LG ThinQ AI, která je založena na operačním systému webOS. A co to znamená pro uživatele?

Nové televizory LG AI 2018 zvládnou provádět stovky hlasových příkazů, využívají při tom vlastní otevřenou inteligentní platformu stejně tak dobře, jako vestavěnou službu Google Asistent.

S technologií LG ThinQ AI se můžete připojit k externím herním konzolím a Sound Barům („Připojit se k Sound Baru“), můžete přepnout režim obrazu („Změnit na režim Kino“) nebo vypnout televizor v požadovaných časech.

Televizory s technologií LG AI mohou přepnout na kanál, který nabízí obsah požadovaný uživatelem. „Přepnout na kanál Discovery“ ho přepojí k informacím o budoucích cestovních destinacích. Uživatelé se mohou dozvědět i více o svých požadovaných filmech jednoduše tím, že řeknou jména postavy, nebo herce. Mohou televizoru říct „Vyhledat soundtrack tohoto filmu“ nebo „Vypnout televizor po ukončení tohoto programu„, aniž by museli naplánovat čas.

S vestavěnou službou Google Asistent televizory LG AI nabízejí uživatelům efektivnější zážitek, který jim umožňuje řídit různé úkoly, najít odpovědi, nebo ovládat chytré domácí zařízení. Stačí stisknout a podržet tlačítko mikrofonu a požádat o různé informace.

Například o předpovědi počasí („Jaké bude počasí o víkendu?“), informace o otevírací době oblíbeného podniku či restaurace nebo si můžete jen zkontrolovat skóre hry, aniž by se narušil zážitek ze sledování televize. Nechybí zobrazování fotografií či videí ze služby Fotky Google. Služby, jako je dodávka jídel, budou také snadnější, díky přidání služeb třetích stran, které budou k dispozici v blízké budoucnosti.

S pomocí Google Asistent mohou televizory LG AI sloužit jako centrum chytrého domova a nabízet přístup k zařízením, jako jsou robotické vysavače, termostaty, čističky vzduchu nebo chytré osvětlovací zařízení.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat