Přenosné vodotěsné Bluetooth reproduktory s všesměrovým 360° zvukem

 
Další 2 fotografie v galerii
Reproduktory jsou vodotěsné, odolné proti pádu a prachotěsné / Ultimate Ears
Již příští měsíc by se měly na trhu objevit stylové reproduktory Ultimate Ears Boom 3 a MegaBoom 3. Tyto přenosné vodotěsné Bluetooth modely mají originální tlačítko Magic Button umožňující snadno ovládat přehrávání, pozastavení i přeskakování skladeb.

Novým prvkem reproduktorů Boom 3 a MegaBoom 3 je tedy tlačítko Magic Button na horní straně, které slouží k pohodlnému ovládání hudby. Reproduktory také nabízí vyvážený všesměrový 360° zvuk.

MegaBoom 3 má navíc hlubší basy a čistší zvuk než starší MegaBoom. Nové tlačítko Magic Button umožňuje ovládat přehrávání, pozastavení a přeskakování skladeb přímo na reproduktorech, abyste kvůli tomu nemuseli „vypadnout z rytmu“ a hledat telefon v tašce nebo ve vedlejší místnosti.

Při spárování s mobilní aplikací pro iOS získáte také snadný přístup k celému katalogu Apple Music více než se 45 miliony skladeb a ke všem svým oblíbeným playlistům. V systému Android mohou hudební fandové používat tlačítko Magic Button, aby měli přístup ke svým playlistům na Deezer Premium.

Nové modely jsou vodotěsné, odolné proti pádu a také prachotěsné, takže je můžete vzít s sebou na jakoukoli dobrodružnou akci. Nemusíte se ani bát, že se je na utopíte, protože ve vodě plavou. Zvýšený dosah Bluetooth, až 45 metrů, umožňuje větší mobilitu posluchačů nebo lepší pokrytí ozvučeného prostoru.

Díky změně umístění USB portu se reproduktory dají dobíjet ve svislé poloze. Abyste se nemuseli obtěžovat s připojováním kabelu, můžete si pořídit také nabíjecí stanici Ultimate Ears Power up.

Boom 3 a MegaBoom 3 budou k dispozici ve čtyřech kombinacích barevných odstínů: Night (černá), Sunset (červená), Lagoon (modrá) a Ultraviolet (fialová).

Mohlo by vás zajímat

Reklama