Reklama

Víte, kolik si můžete díky vašemu autu přivydělat? Stačí využít jednoduchou aplikaci pro sdílení vozů

 
Další 3 fotografie v galerii
Cenu výpůjčky si určuje sám majitel vozu / Pixabay
Podle statistik Svazu dovozců automobilů je v České republice registrováno přes 5,5 milionu osobních aut, která v průměru až 95 % času stojí na ulici nebo v garáži.

Možná se to týká i TOHO vašeho auta. A co s tím? Zkuste využít aplikaci HoppyGo. Ta jednoduše řečeno spojuje lidi, kteří potřebují auto, s těmi, kteří ho mohou půjčit. Aplikace je dostupná pro mobilní telefony s operačními systémy Android a iOS.

A jak tedy na to? Stáhněte si aplikaci HoppyGo do svého mobilního telefonu a zaregistrujte se. HoppyGo si vás následně prověří. Od majitelů aut si aplikace vyžádá jen kopii technického průkazu a případně plnou moc, pokud nejste přímým vlastníkem auta.

Jakmile HoppyGo auto schválí, označíte si v kalendáři dny, kdy ho chcete pronajímat, a čekáte na první výpůjčku. A protože je pro HoppyGo bezpečnost na prvním místě, tak jediné omezení u aut je jejich věk. Kromě zachovalých veteránů v ní nenajdete žádná auta starší dvaceti let.

Pokud se bojíte své auto půjčovat, tak provozovatel aplikace HoppyGo ujišťuje, že v ceně zápůjčky je automaticky započítané havarijní pojištění, které chrání majitele vozu nejen v případě autonehody, ale také proti odcizení, živelní události, anebo vandalismu a poškození. Nad rámec standardního havarijního pojištění je dále sjednáno pojištění i pro případ zpronevěry a podvodu. Pojištění se aktivuje při každém pronájmu auta jeho předáním řidiči a končí vrácením auta jeho majiteli. 

Na závěr jsme si nechali asi nejzajímavější informaci, tedy co to majteli vozu přinese. Tak tedy podle dat provozovatele si v HoppyGo vydělají majitelé aut v průměru cca 4 tisíce korun za měsíc. Záleží samozřejmě na vás, jak často a na jak dlouho umožníte výpůjčky řidičům. Cenu výpůjčky si navíc určuje každý sám. 

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat