Nová kamera Axis dohlédne na dopravní provoz i na potřebu údržby

Kamera funguje za jakýchkoli světelných podmínek / AXIS
Kamera AXIS P3925-LRE se instaluje na vnější stranu karoserie dopravních prostředků, kde slouží ke zvýšení bezpečnosti cestujících a usnadní vyšetřování incidentů.

Kameru lze použít například k zpětnému pohledu podél vozidla, pro záběr směrem dolů při instalaci nad dveřmi, nebo k pohledu směrem vpřed ve směru jízdy.

Pokud se umístí na střeše kolejových vozidel, lze ji také využít k identifikaci potřeb údržby, například opotřebení smykadel pantografu.

Kamera splňuje průmyslové standardy, včetně EN50155 a EN45545-2, a prošla náročnými testy certifikace IK10+, IP66 / IP67 / IP6K9K. Je spolehlivá i v obtížných podmínkách, například při vibracích, záškubech, nárazech a výkyvech teplot.

Je také odolná vůči běžné údržbě vozidla, například mytí. Lze ji snadno nainstalovat do jakéhokoli vozidla od vlaků a autobusů až po vozidla záchranné služby.

AXIS P3925-LRE funguje za jakýchkoli světelných podmínek. Nabízí HDTV rozlišení 1080p a s Forensic WDR zajišťuje dostatečně kvalitní obraz, i když jsou ve scéně tmavé nebo příliš světlé oblasti. S funkcí Lightfinder poskytuje navíc ostrý a barevný obraz i za špatných světelných podmínek.

S vestavěným IR přísvitem ji lze použít k dohledu v úplné tmě a elektronická stabilizace obrazu (EIS) zajišťuje stabilní video, když kamera na vozidle vibruje. Kamera AXIS P3925-LRE bude v prodeji za 26.000 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama