Aero spustilo nový e-shop pro fanoušky letectví a letadel

V novém e-shopu najdete i zajímavé designované doplňky a sběratelské kousky / AERO Vodochody
Tradiční letecký výrobce v České republice, AERO Vodochody AEROSPACE, spustil nové webové stránky. Součástí je také e-shop, který je lákadlem pro všechny fanoušky letectví a letadel.

Nové stránky jsou srozumitelné pro potencionálního zákazníka, člověka z oboru i fanouška letectví. Hodnota nového webu se dle informací společnosti zvýšila také prostřednictvím leteckých prvků, včetně leteckých displayů, 3D modelů a kamufláží.

Zvláštní pozornost byla věnována produktové stránce nového cvičného letounu Aero L-39NG, jež je na webu představen atraktivním způsobem, který návštěvníky zaujme.

„Hlavním cílem zcela nového webu bylo vytvořit nejen moderní vzhled a strukturu, ale zároveň i soulad s brand identitou a firemní kulturou společnosti Aero. Web je založený na naší dlouhodobé tradici a zkušenostech, přičemž odráží moderní vývoj a technologie naší letecké výroby. Součástí webu je i nový e-shop, kterým potěšíme zájemce o letectví,“ uvádí Jan Chvojka, ředitel marketingu and PR společnosti Aero.

Nový e-shop je primárně určený pro všechny fanoušky a nadšence létání, letadel a společnosti Aero. Jedná se o oficiální zdroj dárků, sběratelských předmětů z oblasti letectví, modelů letadel, pánského a dámského oblečení, cestovních potřeb, různých doplňků a dalších předmětů pod značkou Aero.

„E-shop jsme vytvořili pro všechny, kteří sdílí naši lásku k létání. Při tvorbě nabídky e-shopu, která se bude postupně rozšiřovat, jsme kladli důraz na to, aby odrážela letecký svět, součástí jsou i zajímavé designované doplňky a sběratelské kousky,“ doplňuje Jan Chvojka.

Zdroj: AERO Vodochody

Mohlo by vás zajímat

Reklama