Letošní verze Toyoty Camry přijíždí na tuzemský trh, ve výbavě Comfort za necelý milion korun

 
Další 1 fotografie v galerii
Součástí výbavy je 12,3" multimediální systém s vestavěnou navigací a sedmipalcový přístrojový štít / Toyota
Camry se vyrábí již více než 40 let a celosvětově největší prodejní úspěchy slavila v devadesátkách v USA. Před 6 lety se inovovaná verze v podobě hybridu vrátila do Evropy. A nyní přichází na český trh nová Toyota Camry s nejmodernějším hybridním pohonem, vylepšenými jízdními vlastnostmi a rozšířenou výbavou.

Cena modelu pro rok 2024 začíná v rámci akční nabídky na méně než jednom milionu korun. Se slevou 121 000 Kč na 999 000 Kč je dle webu automobilky možné získat novou Camry s bohatou výbavou Comfort.

Sleva 121 000 Kč se vztahuje i na další výbavové stupně Comfort Business, Prestige a Executive, jejichž cena tak začíná na 1,049 milionu, 1,099 milionu nebo 1,199 milionu Kč.

Již v základní výbavě Comfort zákazník získá vůz s LED světlomety, 17" litýmy koly, digitálním klíčem nebo parkovacími senzory s brzdnou funkcí. Součástí výbavy je 12,3" multimediální systém s vestavěnou navigací, sedmipalcový TFT přístrojový štít nebo bezdrátová nabíječka.

Ve výbavě Prestige vedle pokročilé LED technologie světlometů a 18" kol nechybí kožené potahy sedadel s ventilací vpředu, 12,3" digitální přístrojový štít nebo systémy LCA a FCTA. Proti předchozí generaci výbava Prestige obsahuje také elektricky ovládaný vyhřívaný volant, vyhřívaný prostor pod stěrači, sledování slepého úhlu nebo systém Connected services.

V rámci financování Kinto One lze novou Camry s hybridním pohonem pořídit ve výbavě Comfort za 9.900 Kč měsíčně. Zájemci si mohou novou Camry objednávat od 22. května 2024 včetně Toyota Víkendu 25.-26.6., kdy je pro ně připraveno další zvýhodnění. První vozy si budou moci zákazníci převzít letos v říjnu.

Zdroj: Toyota

Mohlo by vás zajímat

Reklama