Reklama

Zajímavá e-čtečka Boyue s dostatečně velkým displejem a Androidem

 
Další 1 fotografie v galerii
Do e-čtečky si můžete nainstalovat, co jen chcete / Pixabay
Na dnes již legendárním webovém prodejním portálu AliExpres se v těchto dnech objevila nová verze e-čtečky Boyue. Tato nová varianta se jmenuje Boyue Likebook Plus a stojí 199 USD.

Jde mimochodem o model velmi velmi podobný kousku Icarus Illumina XL HD. A takřka jistě to bude stejný stroj, protože firma Boyue má ve zvyku vyrábět tento typ zařízení i pro jiné firmy s parametry téměř totožnými a lišícími se jen drobnými detaily.

Tak či onak, toto jsou první e-čtečky od doby Kobo Aura One, jež mají 7,8“ displej a 300 ppi E-Ink displeje. Kobo Aura One již byla na trhu přes rok, takže je nejvyšší čas, že se přidali i další.

A identicky jako jiné e-čtečky Boyue i tato má Android 4.2.2 a můžete si sem tedy nainstalovat, co jen chcete. Na palubě je samozřejmě i Google Play. Vestavěné aplikace si pak poradí s těmito formáty e-knížek: PDF, EPUB, FB2, RTF, MOBI, TXT, HTML/HTM.

Co se týče dalších parametrů, tak zde zákazník najde i 16 GB úložiště a 1 GB RAM, k dispozici je quad-core Cortex tepající na 1,5 GHz. Výrobci pamatovali i na Wi-Fi a Bluetooth, nechybí ani dotykový displej, malé dopředné přisvícení LED a 3,5 mm audio jack (je milé vidět a vědět, že má někdo stále rozum na trhu...). Méně milé je pak ovšem odhalení, že tu nenajdeme microSD slot.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat