Ikonický šroubovák přichází na trh v novém designu

Každodenní pomocník šroubuje snadněji díky funkci regulace rychlosti / Bosch
Akušroubovák IXO se vydal na cestu za kutily před více než 15 lety. Dnes je nejoblíbenějším ručním elektrickým nářadím, doposud se prodalo kolem 18 milionů kusů tohoto šroubováku. Nyní se vrací v novém hávu.

Díky výkonnému pracovnímu světlu LED dokáže model IXO osvětlit každý šroub. Zůstává věrný své intuitivní tradici otáčení v obou směrech: Při stlačení spínače vpřed, IXO šrouby utahuje; pokud je spínač stlačen vzad, uvolňuje je. Navíc je možné IXO nabíjet prostřednictvím mikro USB kabelu. Nabíjecí stanice je k dispozici samostatně a slouží k praktickému uložení IXO během pracovních přestávek.

IXO společnosti Bosch toho zvládne více: šroubování šroubů v těžko přístupných místech, otevírání lahví vína, ochucování jídel, řezání různých materiálů – každodenní pomocník zvládne tohle vše a s devíti různými adaptéry toho zvládne i víc.

IXO rovněž opakovaně zaujme pozornost svým typickým vzhledem, jako například výročním designem IXO Gold&Black 2018 nebo IXO Swarovski 2010, kdy tento pomocník v diamanty osazeném pouzdru stylově zvládal využití v domácnosti a na zahradě. 

Každodenní pomocník šroubuje snadněji také díky funkci regulace rychlosti. Čím silněji je spínač stlačen, tím rychleji IXO šroubuje. Touto přesnou regulací rychlosti se odlišuje od běžných šroubováků stejné třídy dostupných na trhu.

IXO šroubuje citlivěji, přičemž ergonomická rukojeť padne dobře do ruky díky zaoblené rukojeti. Uživatel může nyní vždy sledovat, jak dlouho může IXO používat: tři LED trvale signalizují stav nabití akumulátoru.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama