Reklama

Specialita pro turisty: odolný a nepromokavý baťoh s USB portem

Baťoh má řadu praktických kapes / Genesis
Pro ty, kteří vyráží často pracovat mimo svou kancelář, případně pro turisty nebo pro pařmeny, kteří musí dohrát svou gamesu, ať jsou kdekoliv, je zde baťoh Pallad 400 od značky Genesis.

Model je vybaven speciální komorou, jež je určená pro notebook. Výrobce u své novinky zesílil odolnost a použil rigidní konstrukci pro to, aby poskytl patřičnou ochranu pro přenášené vybavení. Batoh je navíc vyroben z nepromokavého materiálu.

Pallad 400 je vybaven i druhou prostornou komorou pro ostatní herní vybavení. Pokud nechcete přenášet svoji klávesnici, myš nebo sluchátka, můžete tento prostor využít pro knihy, dokumenty a další předměty. Batoh má také kapsy pro menší předměty.

Navíc má tento baťoh dalších pět kapes, kam si můžete ukládat drobnější předměty, jako je například mobilní telefon. Pallad 400 je také vybaven externím portem USB pro pohodlné dobíjení například mobilu na cestách.

Dobrý baťoh není jen odolný a funkční, ale také pohodlný. Pallad 400 používá ergonomické ramenní popruhy, které jsou navíc opatřeny reflexními prvky.

Tyto prvky lze nalézt i na přední straně této novinky. Samotný baťoh má rozměry 45 × 31 × 14 centimetrů, takže se vám do něj pohodlně vejde i 15" notebook.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat