Chytré hodinky nejenom pro plavecký trénink! Nastavit si můžete i vlastní wellness plán

 
Další 1 fotografie v galerii
Praktická je aplikace pro plavecký trénink Speedo On. / Samsung
Chytré hodinky Gear Sport od Samsungu jdou ideálním průvodcem na vaší cestě za zdravým životním stylem. Umí toho hodně, navíc jsou prakticky nerozbitné.

Hodinky Gear Sport jsou pomocníkem při řadě činností, za zmínku stojí určitě sledování výživového režimu a monitorování spánku nebo motivační koučování. 

Novinku můžete využít například při plavání, od plaveckého tréninku s měřením času až po hraní v bazénu – model je totiž voděodolný až do tlaku 5 atm. 

Sportovní hodinky obsahují i aplikaci pro plavecký trénink Speedo On, takže vám umožňují snadno sledovat hlavní měřené hodnoty, jako je počet uplavaných bazénů, čas na jeden bazén, typ temp a mnohé další.

Gear Sport také podporují pokročilé monitorování tepové frekvence v reálném čase. Pomáhá průběžně monitorovat vaši srdeční činnost – ať už během spánku nebo třeba při náročném cyklistickém tréninku.

Praktická bude také funkce pro automatické rozpoznání fyzické aktivity, kterou náramky podporují - dokáže rozpoznat následující typy fyzické činnosti: chůze, běh, jízda na kole a dynamické aktivity zahrnující různé činnosti od tance až po basketbal. Můžete si nastavit i svůj vlastní wellness plán s cíli a upozorněními dle vlastního výběru.

Tyto chytré hodinky s kruhovým ciferníkem s minimalistickým okrajem vybavené 1,2palcovým AMOLED displejem budou na tuzemském trhu v prodeji v modré a černé barvě, a to za 8 990 Kč. 

Mohlo by vás zajímat

Reklama