Reklama

Znáte už také Timiho? Nakoupí vám dárky, doporučí restauraci, naplánuje výlet nebo dokonce zajde na úřad

 
Další 1 fotografie v galerii
Timi už splnil více než 1 000 požadavků / Mytimi.cz
Minulý měsíc se na českém internetu objevila zajímavá služba myTimi, která vám pomůže s činnostmi, s nimiž nechcete ztrácet čas nebo se vám prostě nechtějí dělat. Jak tedy funguje?

Timi je virtuální osobní pomocník pro všechny, kteří chtějí efektivně využívat svůj čas a soustředit se na důležité věci. Zadat mu můžete téměř cokoliv. Za službou se však samozřejmě "skrývají" konkrétní lidé, kteří daný úkol v domluveném časovém úseku splní. 

Asistent Timi vám například vybere a nakoupí dárky, naplánuje výlet nebo zajde na úřad. Úkoly však mohou být zcela individuální, stačí se domluvit mailem, na sociálních sítích nebo telefonicky. Každý nový zákazník je přivítán kreditem 300 Kč na vyzkoušení.

Mezi nejčastější úkoly, které zákazníci poptávají, patří plánování dovolené na míru. Asistent vyhledá a rezervuje letenky, ubytování či auto, vytvoří časový itinerář, případně vytipuje zajímavá místa v určité lokalitě. Zvládne také komunikovat s úřady a vyřizuje úkoly v terénu.

Dosud služba úspěšně splnila více než 1 000 požadavků a pomohla 250 lidem. Průměrná cena úkolu je cca 200 Kč. Jednodušší úkoly, například rezervaci konkrétních letenek nebo hotelu, ale Timi udělá i zdarma. Pro představu cca 400 Kč stojí naplánování dovolené na míru.

Zajímavostí je, že zaplatit můžete jen tolik, kolik uznáte za vhodné. Pokud nebudete s vyřízením poptávky spokojeni, můžete dle svého uvážení zaplatit méně nebo dokonce vůbec nic.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat