Venkovní kamera s možností otáčení má detektor rozbití skla

Kamera je dodávána s příslušenstvím, které umožňuje montáž na zeď, strop nebo sloup / D-Link
Nová kamera 2K QHD Pan & Zoom Wi-Fi společnosti D-Link je vybavená umělou inteligencí (AI), zachytí záběry v reálném čase, ve vysokém rozlišení a s plným 360° pokrytím, které lze centrálně spravovat na dálku kdykoliv a kdekoliv.

Detekce pohybu a zvuku založená na umělé inteligenci zpracovává informace v reálném čase. Inteligentně vybírá objekty ve tvaru člověka a vozidla, stejně tak detekuje zvuk rozbití skla.

Inteligence je integrována přímo do kamery, což znamená, že detekce je rychlejší a vyžaduje menší šířku pásma. DCS-8635LH je jednou z prvních kamer Smart Home na světě s integrovaným detektorem rozbití skla.

Pokud kamera zaznamená rozbití skla, budete okamžitě upozorněni, abyste mohli upozornit své blízké a ochránit svůj domov. Přímo v kameře je také zabudovaný mikrofon s reproduktorem pro obousměrnou komunikaci, které se zvukovou sirénou o hlasitosti 90 dB slouží k případnému vystrašení a odrazení lupičů. 
 
Jestliže kamera detekuje narušení (pohyb nebo zvuk), může automaticky spustit záznam videa na microSD kartu nebo bezpečně nahrát incident do cloudu. Využít lze také snadné nahrávání do NVR, VMS nebo NAS kompatibilního ONVIF systému s podporou kamery pro ONVIF profil S.

Zařízení kompatibilní s ONVIF můžete navíc použít k ovládání i nastavení kamery bez použití aplikace mydlink. V aplikaci mydlink pak můžete manuálně spustit nahrávání přímo do vašeho telefonu.
 
Kamera DCS-8635LH je vhodná pro ochranu domácností i menších kanceláří. Ať je umístěna v interiéru nebo exteriéru, poskytuje detailní obraz v rozlišení 2K QHD 1440p. Je vybavena i nočním viděním, které umožňuje vidět na vzdálenost až 7 metrů i v naprosté tmě. Dálkově ovládaná motorizovaná možnost otáčení navíc nabízí 360° pokrytí.
 
Díky robustnímu designu odolnému vůči povětrnostním vlivům s krytím IP65 a dvoupásmové Wi-Fi konektivitě lze venkovní 2K QHD Pan&Zoom Wi-Fi kameru namontovat všude, kde je potřeba.

Kamera je dodávána s příslušenstvím, které umožňuje montáž na zeď, strop nebo sloup, což zvyšuje flexibilitu a usnadní montáž. Díky integrované podpoře vysoce účinného kódování videa H.265 je využití sítě a internetu omezeno na minimum, a to i při sledování a nahrávání v rozlišení 2K QHD.
 
DCS-8635LH je kompatibilní s Google Assistant a Amazon Alexa pro hlasové ovládání a je tak hands-free. Podporuje také nejnovější šifrování Wi-Fi WPA3 k zajištění bezpečnějšího připojení. Díky jednoduchému a rychlému nastavení pomocí Bluetooth může být v provozu během několika minut a uživatelé můžou těžit ze vzdáleného dohledu, přehrávání videa a správy prostřednictvím bezplatné aplikace mydlink. Nová 2K QHD Pan & Zoom Wi-Fi kamera DCS-8635LH je již v prodeji, a to za 3 799 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama