Reklama

Lepší spánek slibuje postel budoucnosti: Dokáže třeba zamezit chrápání vašeho partnera

 
Další 3 fotografie v galerii
Pro probouzení mohou být nastaveny různé funkce budíku / Pixabay
Určitě to také znáte, pokud se dobře nevyspíte, jste po celý den nervózní a nemůžete se na nic pořádně soustředit. Nová biometrická postel MagniSmartech by vám měla zaručit dostatek pohodlného spánku.

Novinka MagniSmartech je v podstatě systém polohovatelného roštu a vysoké biometrické matrace se čtyřmi modelovými variantami (paměťová pěna, osvěžující gel, přírodní latex nebo studená pěna, pokud preferujete tvrdší lůžko).

Do lůžka je integrována technologie, která monitoruje a analyzuje spánek a navrhuje, jak jej zlepšit. MagniSmartech obsahuje senzory, které zaznamenávají a průběžně monitorují čas usnutí a probuzení, délku spánku, fáze spánku, srdeční a dechovou frekvenci, intenzitu světla nebo míru hluku v místnosti.

Získaná data jsou v reálném čase ukládána do kontrolní jednotky systému MagniSmartech. Tyto informace o kvalitě spánku jsou on-line nahrávány a zobrazovány ve vašem chytrém telefonu, počítači nebo jiném zařízení. Díky tomu můžete mít kontrolu nad spánkem vašich blízkých i na dálku.

Zajímavé jsou i jednotlivé spánkové programy: od stavu beztíže, ve kterém lidské tělo rychle regeneruje, přes zvýšenou polohu nohou pro zlepšení krevního oběhu, polohu pro čtení, až po manuální nastavení masáže horní či spodní části těla, polohy hlavy a nohou. Pro probouzení mohou být nastaveny různé funkce budíku: od jemné masáže, přes chromoterapii až po změnu polohy. 

Možná nejzajímavější funkcí je to, že si MagniSmartech dokáže poradit i s chrápáním, kdy je spící polohovacím roštem posunut do polohy, ve které přestane chrápat. Když systém vyhodnotí, že chrápání ustalo, vrátí spícího do původní polohy. Vše pozitivní ovšem trochu vyvrací cena kompletní postele: 465 000 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat