Kdo ho nemá, jako by nebyl: Smart náramek vás má neustále pod kontrolou, měří i hodnoty krevního tlaku

 
Další 3 fotografie v galerii
Náramek se snadno a rychle spáruje s mobilním telefonem / Evolveo
Více jak polovina populace u nás trpí abnormálním krevním tlakem. Někteří lidé mají nízký krevní tlak a jiní naopak příliš vysoký. Chytré fitness náramky vám umožní mít hodnoty svého krevního tlaku neustále pod kontrolou.

Chytré fitness náramky a smart hodinky patří v současnosti k nejdynamičtěji se rozvíjejícímu segmentu trhu se spotřební elektronikou. 

To dokazuje například i chytrý bluetooth náramek EVOLVEO FitBand B2, který toho umí opravdu hodně. Narozdíl od běžných fitness náramků monitoruje i již zmíněné hodnoty krevního tlaku.

Víte, že normální krevní tlak je 120/80.

Naměřené hodnoty se zobrazí na displeji náramku a současně uloží. Zaznamenané hodnoty pak prostřednictvím aplikace v mobilním telefonu vytvoří historii měření a poskytnou vám ucelený pohled s časovým odstupem.

Tento náramek snadno a rychle spárujete s vaším mobilním telefonem s operačním systémem Android i iOS. Dostatečně velký OLED displej mimo jiné zobrazuje notifikace z mobilního telefonu, jako jsou příchozí hovory, zprávy nebo naplánované události.

Náramek lze využít i jako dálkové ovládání fotoaparátu ve spárovaném mobilním telefonu. Displej se aktivuje jemným poklepáním nebo pohybem zápěstí.

Náramek je vodotěsný a splňuje specifikace normy IP67. K portu USB se připojuje přímo, bez nutnosti kabelu. Kapacita baterie 80 mAh by měla podle údajů výrobce zajistit na jedno nabití bezproblémový provoz po dobu až 15 dnů. Chytrý fitness náramek EVOLVEO FitBand B2 se prodává za 1 790 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama