První akumulátorová stříkací pistole od Bosche pro domácí kutily

Výhodou je, že akumulátor není umístěn na stříkací pistoli / Bosch
S modelem EasySpray 18V-100 rozšiřuje Bosch systém „18V Power for All“ o kutily velmi žádaný způsob aplikace: pohodlné a rovnoměrné nanášení barvy na dřevo a kov bez nutnosti použití kapajícího malířského válečku nebo štětce, a to zcela bez napájecího kabelu.

EasySpray 18V-100 je první akumulátorový stříkací systém od společnosti Bosch, který je vhodný pro použití všech běžně dostupných vodou ředitelných barev na dřevo i kov, jako jsou laky a lazury.

„18V Power for All Systém“ v současné době zahrnuje více než 40 přístrojů pro zahradu a domácnost, ale i všechny ostatní relevantní produkty v jednotlivých segmentech, a díky „Power for All Alliance“ přesahuje i sortiment značky Bosch. Všechno nářadí, od příklepové vrtačky přes sekačku na trávu až po vysavač, lze napájet s jedním 18voltovým lithium-iontovým akumulátorem. Díky tomu ušetří uživatelé spoustu místa, peněz, a navíc přispívají k ochraně životního prostředí.

Akumulátorový stříkací systém EasySpray 18V-100 je vhodný pro malé až středně velké projekty, jako je lakování dveří a židlí, glazování zahradního nábytku, nebo dokonce natírání dřevěných a kovových plotů. V závislosti na zvolené barvě a stupni naředění lze s nabitím baterie 2,5 Ah snadno nastříkat několik metrů plotu.

Systém je pohodlný především kvůli tomu, že akumulátor není umístěn na stříkací pistoli, jak je to běžné u většiny podobných přístrojů, ale na oddělené kompresorové jednotce, která je na těle připevněna pomocí ramenního popruhu. Díky lehčí a kompaktnější stříkací pistoli mohou kutilové nanášet barvu v klidu a v jakékoli poloze.

Rychlé, účinné a rovnoměrné nanášení barvy

Požadovanou intenzitu objemu nanášení barvy umožňuje snadno nastavit regulátor EasySelect. Na hlavě stříkací pistole lze také zvolit tři různé vzory postřiku: horizontální, vertikální nebo kruhový. K tomu napomáhají snadno pochopitelné symboly ukazující správnou techniku postřiku a vhodnou vzdálenost od povrchu pro dosažení optimálního výsledku. To usnadňuje rychlé, rovnoměrné a přesné nanášení barvy.

Zásobník pojme až 800 mililitrů barvy a dá se velmi rychle doplnit. Po nanesení barvy stačí díly, které s ní přišly do styku, jednoduše opláchnou vodou a můžete se hbitě pustit do dalšího projektu.

Zdroj: Bosch

Mohlo by vás zajímat

Reklama