Reklama

Přemisťování nemusí být nuda: Samobalanční elektrické vozítko umí i hrát díky Bluetooth reproduktorům

 
Další 2 fotografie v galerii
Na jedno nabití ujede vozítko až 25 kilometrů / uGo
Už to dávno není cestování budoucnosti - hoverboard jako balanční osobní vozítko s gyroskopy je již nějaký ten pátek na trhu. Mezi dlouhou řadu modelů se nyní zařadil i ten označený jako uGo 8.

Nový hoverboard uGo 8 je samobalanční elektrické vozítko s gyroskopickou deskou.  Jako obvykle se i tento hoverboard ovládá přenášením těžiště, přičemž tento pohyb je snímán dvěma gyroskopy.

Jeden je určen pro pravou stranu a druhý pro levou, což umožňuje pohyb ve zvoleném směru. Ovládání je intuitivní a po krátkém tréninku se s deskou dají provádět různé triky. Osmipalcová kola umožňují snadné překonávání překážek a zvyšují bezpečnost během jízdy.

Zajímavé je na této novince, že její deska (která snese zatížení do 120 kilogramů) má vestavěné reproduktory Bluetooth, je tedy možné za jízdy přehrávat hudbu z chytrého telefonu a provádět triky v rytmu oblíbené hudby.

Hoverboard uGo pohánějí dva výkonné 350wattové motory s maximální rychlostí 15 km/h a max. převýšením dráhy 25 stupňů. Deska je vybavena bateriemi LG, které na jedno nabití poskytují dojezd až 25 kilometrů.

Součástí sady je i dálkové ovládání, které umožňuje pohodlné vypnutí a zapnutí desky. Hoverboard  uGo 8 je již na tuzemském trhu v prodeji, a to za 6 650 Kč DPH.  

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat