Nová bezdrátová powerbanka VARTA s kapacitou 20 000 mAh

Powerbanku je možné využít pro nabíjení až čtyř zařízení najednou / VARTA
Po předchozí menší variantě přichází na trh od značky VARTA vylepšená bezdrátová powerbanka, která nejen že nabízí 2x větší kapacitu, ale také rychlejší kabelové nabíjení. Základem powerbanky VARTA Wireless Power Bank 20000 je Lithium Polymer baterie s kapacitou 20 000 mAh.

Zařízení umožnuje maximální nabíjení kabelem 20 W v případě jednoho zařízení a 15W v případě více připojeních zařízení. Powerbanka nabízí dle webu výrobce nejen tři USB konektory (2x klasické USB + USB-C), ale také bezdrátové nabíjení standardu Qi.

Pro „drátové“ nabíjení je možné využít standardu Quick Charge 3.0 či Power Derlivery a pro bezdrátovou variantu se pak nabízí až 10 W nabíjecí síly.

Powerbanku je možné navíc využít pro nabíjení až čtyř zařízení najednou – 3x USB + 1x bezdrátově. Samotnou Wireless Power Bank je možné nabít přes USB-C (podpora Power Delivery in/out) pomocí USB nabíječky, počítače atp.

Pokud máte vybitou powerbanku i další zařízení, tak přichází na řadu podpora pass-through. Tato funkce umožnuje nabíjet jak powerbanku, tak k ní připojená zařízení a např. přes noc tak dodat energii všemu potřebnému.

O nabití a jeho stavu informují čtyři stavové diody. Pro pohodlné bezdrátové nabíjení je zařízení osazeno protiskluzovým gumovým kolečkem, který mobil nebo např. sluchátka drží na místě a nehrozí tak sesunutí.

Stejně tak je samotný povrch powerbanky z plastu se „strukturou“, která brání prokluzování zařízení jak na stole, tak např. v ruce. Součástí balení je kvalitní USB-A – USB-C kabel podporující rychlé nabíjení. Cena modelu VARTA Wireless Power Bank 20000 je 1399 Kč (1099 Kč pak u 15 000 mAh varianty).

Zdroj: VARTA AG

Mohlo by vás zajímat

Reklama