Chytrý český hlavolam: Kombinace Rubikovy kostky, Hada, Tetrisu a piškvorek

Kostka obsahuje i několik složitějších her / futurocube.com
Pokud si chcete potrénovat vlastní prostorovou a herní představivost, zručnost, paměť a logiku, vyzkoušejte chytrý hlavolam a herní konzoli Rubikova Futuro kostka.

Rubik’s Futuro Cube je technologická hra, kterou vymysleli před pár lety v Česku, nyní přichází na trh upgrade 2.0. Vpodstatě jde o černou kostku se světelnými diodami rozmístěnými stejně jako u klasické rubikovky. Rubikova Futuro kostka má ale oproti té klasické několik rozdílů.

Pohyb jednotlivých částí probíhá jejím otáčením, dotykem či poklepáním, během hry navíc vibruje a vydává různé zvuky. Díky své konstrukci nabízí neomezené možnosti pro rotační hlavolamy a 3D hry, které podporují například prostorovou a herní představivost.

Kostka obsahuje i několik složitějších her. Ty jsou náročné na logické myšlení a vyžadují přesné pochopení problému a nalezení správného algoritmu k jeho vyřešení. Příkladem je hra Gravity Puzzle, speciálně vyvinutá právě pro Rubik’s Futuro Cube.

Chytrá kostka se pyšní i zabudovaným bezdrátovým připojením umožňující komunikaci dvou kostek až na vzdálenost pěti metrů. Nabíjení a aktualizace přes USB kabel také zajistí přístup ke stále novým hrám.

Navíc si každý může zkusit naprogramovat hru pro Rubik’s Futuro Cube, nebo se aspoň podívat na to, jak kostka funguje zevnitř. Novou variantu Rubikovy Futuro kostky (Rubik's Futuro Cube 2.0) si můžete pořídit za 1900 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama