Chytrý náramek změří nejenom tepovou frekvenci a kvalitu spánku, upozorní i na ztrátu telefonu

 
Další 1 fotografie v galerii
Vestavěný senzor náramku zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie / Umax
Umax uvedl minulý týden na tuzemský trh nový fitness náramek U-Band 120HR, který nabízí řadu praktických funkcí. Tento cenově velmi dostupný model umí změřit tepovou frekvenci, ale sleduje také například kvalitu spánku.

Pokud náramek spárujete s vaším mobilním telefonem, tak vás také upozorní na příchozí telefonát nebo SMS zprávu. U-Band 120HR měří v krátkých intervalech 24 hodin denně tepovou frekvenci díky fotoelektrickému senzoru a poskytuje údaje o kontinuální tepové frekvenci.

Vestavěný senzor zaznamenává kroky, vzdálenost, čas aktivit a spálené kalorie. Pokud si nastavíte funkci upozornění na dlouhé sezení, náramek vás na to včas upozorní svými vibracemi.

Novinka také automaticky rozpozná váš stav spánku, včetně stupně spánku a doby, po kterou jste byli vzhůru. Po synchronizaci dat s mobilní aplikací můžete zkontrolovat online graf ukazující trend spánku, a nastavit tichý alarm, který vás probudí do nového dne.

Praktické je, že při příchozím hovoru začne U-Band 120HR vibrovat a zobrazí jméno volajícího nebo číslo volajícího, pokud je telefon v dosahu náramku (do cca 10 metrů). Je možné ovládat chytrý telefon pro pořízené fotky stisknutím tlačítka na náramku nebo otočením zápěstí. Po zapnutí funkce "ztráta telefonu" při překročení určité vzdálenost imezi telefonem a náramkem, začne náramek vibrovat.

Náramek nabízí i funkci nalezení telefonu. Stačí přepnout do příslušného režimu a stisknout tlačítko na boku náramku. Telefon začne zvonit nebo vibrovat, takže jej rychle naleznete.

Náramek Umax U-Band 120HR lze nabíjet připojením k počítači nebo do nabíječky přes USB kabel. V prodeji jsou tři barevné varianty (zelený, červený a černý), a to za 649 korun.

Mohlo by vás zajímat

Reklama