Jak vypadá dron pro méně zkušené piloty-začátečníky, na který vám stačí tisíc korun?

Dron je připraven vystartovat ihned po rozbalení, vyžaduje pouze připojení baterie / uGO
Drony jsou jsou fenoménem již řadu let. uGo Fen 2.0 je dron určený pro méně náročné uživatele, nebo pro ty, kdo do světa dronů teprve vstupují. Dron uGo Fen 2.0 má řadu praktických funkcí, které ulehčují ovládání a učí pilota dron ovládat.

Průběh letu je možné zaznamenat pomocí vestavěné kamery VGA na paměťovou kartu a těšit se z videozáběrů a fotografií. Dron má několik užitečných funkcí, mezi které patří zejména automatické udržování letové hladiny a automatický vzlet a přistání.

Tyto funkce usnadňují ovládání, a dron je proto vhodný i pro piloty-začátečníky. Dron uGo Fen 2.0 umí provádět několik různých triků, jako například překlápění a rotaci o 360 stupňů. Díky svým menším rozměrům a chráničům vrtulí je vhodný pro létání nejen venku, ale i v uzavřeném prostoru nebo větší místnosti.

Na otevřeném prostranství je jeho dosah do 60 metrů. Mezi další funkce patří: automatický návrat ve směru startovní pozice, obrácený režim, 3 rychlostní režimy (max. 5 m/s) nebo nouzové vypnutí motorů. Integrovaná VGA kamera umožňuje pořizovat videa nebo fotografie z ptačí perspektivy.

Dron je připraven vystartovat ihned po rozbalení, vyžaduje pouze připojení baterie. Tento model je vybaven dobíjecí baterií 300 mAh, což postačuje na 7 – 10 minut letu.

Baterii je možné dobíjet pomocí přibaleného USB kabelu. Součástí balení je také ergonomický ovladač ve tvaru gamepadu. Ovladač je napájen třemi bateriemi AAA. Dron uGo Fen 2.0 je již v prodeji, a to za 945 Kč.

 

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama