Nová FIXED Tag Card okamžitě a přesně ukazuje polohu věcí, které jsou pro vás důležité.

 
Další 3 fotografie v galerii
Nová FIXED Tag Card / Fixed
Každý, kdo tvrdí, že nikdy nenarazil na situaci, kdy hledal svou peněženku, batoh na notebook nebo klíče od domu, je buď velký génius, nebo má děravou paměť. Známe to všichni, čas od času něco někam odložíme, a pak to nemůžeme najít. Řešení leží přímo před vámi a jmenuje se FIXED Tag Card.

Karta velikosti kreditní karty o tloušťce pouhých dvou milimetrů je navržena především pro sledování peněženek. Nicméně, díky tomu, že je karta vodotěsná, ji můžete použít k sledování čehokoliv, co si přejete, a to podle svých preferencí. Nabíjení probíhá bezdrátově. Stačí ji jednou za čtvrt roku na pár minut umístit na libovolnou bezdrátovou nabíječku a karta opět nabere dostatek energie.

FIXED Tag Card využívá síť Apple Find My (Najít). Tato síť, která je složena ze stovek milionů zařízení Apple, poskytuje snadný a bezpečný způsob nalezení kompatibilních osobních předmětů pomocí aplikace Najít na iPhone, iPadu, Macu, nebo pomocí aplikace Najít na Apple Watch a pokud se předmět nachází v blízkosti, můžete použít funkci Přehrát zvuk k určení polohy FIXED Tag Card. Síť Find My (Najít) je anonymní a využívá pokročilého šifrování, což zaručuje, že nikdo jiný - ani Apple, ani FIXED - nemůže zobrazit polohu vašich předmětů. Aplikace vyžaduje iOS 14.5, iPadOS 14.5, macOS Big Sur 11.1 a watchOS 8.0 nebo novější verzi.

“Během sedmi let jsme pracovali na vývoji našich vlastních zařízení pro lokalizaci. Kromě nedávno uvedeného modelu FIXED Tag Card jsme letos také představili novou verzi našeho lokátoru pod názvem FIXED Tag“ uvedl Daniel Havner, spoluzakladatel společnosti, zodpovědný za produktové portfolio. Dále dodal: “Na trhu již existovalo několik karet, ale většina z nich byla navržena tak, aby se po vybití baterie vyhodily. Myšlenka zaplavit planetu jednorázovými kartami pro nás byla neudržitelná. Proto jsme se rozhodli investovat do vývoje karty s bezdrátovým nabíjením. Naší filozofií je, že se spotřebou můžete vždy bojovat kvalitou. Funkční prototyp FIXED Tag Card jsme představili v září na našem stánku během veletrhu IFA v Berlíně, kde vzbudil značný zájem.”

Stupeň vodotěsnosti karty odpovídá standardu IP67. FIXED Tag Card je již dostupná v distribuční síti za doporučenou maloobchodní cenu 999 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Reklama