Reklama

Designově povedený smartphone s dostatečným výkonem za pár tisíc!

 
Další 1 fotografie v galerii
O výkon novinky od Umaxu se postará čtyřjádrový procesor / Umax
V médiích si první strany o mobilních novinkách zabraly informace o modelech proslulých značek Apple, Samsung nebo LG. Přesto i další výrobci nabízejí zajímavé telefony, a zejména za velmi dostupné ceny. To je přesně případ nového VisionBook P50 Plus LTE od Umaxu.

Tuto novinku totiž můžete na předvánočním trhu sehnat i za méně než 2.300 Kč a podle udávaných parametrů bude řadě uživatelů VisionBook P50 Plus LTE pro běžnou práci a zábavu bohatě stačit.

Model VisionBook P50 Plus LTE disponuje velkým 5" IPS HD displej, ovšem vystačit si budete muset s rozlišením 1280 x 720 bodů. Novinka dále nabídne standardní výbavu na úrovni doby, tedy Wi-fi, Bluetooth 4.0, GPS a FM rádio.

O výkon tohoto smartphonu se postará nový čtyřjádrový procesor MTK6737, jenž nabízí o 20% vyšší výkon než předchozí generace se současnou vyšší úsporou energie. Vylepšení se dočkala i grafická část, ve které nyní sídlí Mali T720. Nový čip si poradí s přehráváním a nahráváním Full HD videa a využít můžete i rychlé datové připojení LTE. 

Tato technologie navazuje na současnou 3G síť a přináší vylepšení v několika ohledech. Tím nejzásadnějším je samozřejmě navýšení rychlosti v obou směrech – stahování i nahrávání. LTE je schopno vyvinout teoretickou maximální rychlost až 172,8 Mb/s při stahování a 57,6 Mb/s pro upload při šířce kanálu 20 MHz. V praxi je rychlost samozřejmě nižší.

Smartphone VisionBook P50 Plus LTE disponuje operačním systémem Android 7.0 Nougat, kterému nechybí například Google Play pro instalaci oblíbených aplikací. Verze 7.0 nabízí řadu vylepšení včetně optimalizace chodu na baterii a také možnost využít SD katu pro rozšíření kapacity úložiště pro instalaci aplikací. 

Na závěr nesmíme zapomenout na praktickou vychytávku - možnost využívat funkci "Dual SIM". Jednoduše lze tedy využívat například vaše soukromé i pracovní telefonní číslo v jednom telefonu.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat