Šifrovací chytrý telefon TAG T1 pro bezpečné hovory a zprávy

Telefon a jeho systém, úložiště i aplikace jsou chráněny trojitým heslem / Spyshop24.cz
Nový telefon TAG T1 používá vysoce modifikovaný, personalizovaný operační systém založený na platformě Android 8.1.

Jeho zabezpečení komplexně omezuje vektory útoků a poskytuje rozsáhlé funkce zabezpečení. Ovládání modelu je snadné. Tento chytrý telefon využívá silný kryptografický standard zaručující maximální, tedy neprolomitelnou ochranu.

Mezi hlavní přednosti patří také blokování lokalizace a odposlechů, telefon umožňuje mazání paměti na dálku, chrání data před stažením a dokáže automaticky mazat šifrovaný obsah z úložiště při pokusu o neoprávněnou manipulaci.

Telefon a jeho systém, úložiště i aplikace jsou chráněny trojitým heslem. Při spuštění se ověřuje integrita systému. Telefon s 5,5palcovým displejem má čtyřjádrový procesor 1,3 GHz a 3GB paměť RAM. Přední kamera má rozlišení 13 MPix, zadní 5 MPix. Vnitřní paměť nabízí 32 GB.

Celá komunikace se prostřednictvím telefonu TAG T1 šifruje end-to-end na úrovni koncového zařízení, je přenášena pomocí nedešifrovatelných kanálů do cílového zařízení a lze ji číst pouze autorizovaným příjemcem. 

Šifrovaný chat a hovory používají kryptografické protokoly Off-the-Record Messaging (OTR) a OMEMO pro obsluhu přímé komunikace a skupinových chatů pomocí algoritmu AES256. Pro šifrování hlasových a video hovorů (včetně skupinových) je využíván protokol zajišťující dohodu klíčů ZRTP.

TAG T1 je vybaven i bezpečným šifrovaným emailovým klientem. Ten využívá vylepšenou implementaci protokolu PGP s použitím 4096bitových klíčů. Tato komunikace je současnými počítači neprolomitelná.

TAG T1 nabízí několik vrstev zabezpečení před extrakcí souborů ze zařízení. Celá paměť je šifrovaná velmi silnými algoritmy, jejich čtení je v praxi nemožné. Všechny databáze jsou navíc šifrované silným heslem. Několikrát zadané nesprávné heslo způsobí automatické odstranění dat. Data mohou být navíc smazána na dálku.

Pro zabránění rizika sledování zařízení nebezpečnými aplikacemi nemá šifrovací telefon přístup ke službám Google. Data díky tomu nejsou sdílena mezi aplikacemi, to znemožňuje využití mechanismů data mining jinými programy.

Šifrovací telefon TAG T1 je dostupný s licencí na 3, 6 nebo 12 měsíců. Cena začíná na 21 612 Kč za telefon T1 včetně tříměsíční licence.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama