Odolný a výkonný firemní smartphone Galaxy XCover6 Pro s podporou sítě 5G

XCover6 Pro je vybaven dynamickým 6,6palcovým celoobrazovkovým displejem / Samsung
Minulý týden začal Samsung Electronics nabízet i na našem trhu nový Galaxy XCover6 Pro, speciálně zkonstruovaný firemní smartphone, který je dostatečně výkonný pro podporu dnešních nejnáročnějších pracovních činností.

XCover6 Pro nabízí dle informací výrobce dostatečně vysoký výkon, komplexní zabezpečení a velkou odolnost, což pomáhá zaměstnancům získat maximum z jejich zařízení, ať už jsou v kanceláři nebo v terénu. Galaxy XCover6 Pro je v prodeji pro firemní zákazníky od poloviny července a jeho doporučená cena je 14 999 Kč.

Smartphone Galaxy XCover6 Pro je poháněn vylepšeným 6nm procesorem, který umožňuje rychlou práci a pomáhá tak zaměstnancům zvládat více činností za kratší dobu. Vnitřní paměť lze rozšířit doplňkovou microSD kartou, takže při práci není třeba dělat kompromisy.

Je to také první zařízení z řady XCover, které podporuje sítě 5G, takže je možné pracovat odkudkoli, kde lze zachytit signál. Spolu s podporou 6GHz pásma Wi-Fi 6E může XCover6 Pro usnadnit spolupráci s kolegy a zvýšit její efektivitu.

Bez práce se spoustou informací se dnes už prakticky žádná profese neobejde, takže zaměstnanci potřebují zařízení, které je rychlé a spolehlivé. U smartphonu Galaxy XCover6 Pro mohou uživatelé pohodlně prodloužit dobu jeho provozu díky vyměnitelné baterii s dlouhou výdrží, která se dá po vybití snadno vyměnit za novou. Šikovná POGO nabíječka umožňuje pracovníkům připojit více zařízení a rychle získat energii pro nepřetržitou produktivitu.

Pro pracovníky, kteří dělí svůj čas mezi prací v kanceláři a prací na dálku, je Galaxy XCover6 Pro vybaven technologií Samsung DeX. Ta umožňuje uživatelům připojit smartphone k externímu displeji, klávesnici a myši a pracovat podobně jako na počítači.

Zaměstnanci mohou používat XCover6 Pro také pro pořizování snímků a poznámek na cestách a po návratu ke svému pracovnímu stolu mohou získané informace bez problémů zpracovávat a vytvářet z nich zprávy – vše zvládnou pomocí jednoho zařízení.

Galaxy XCover6 Pro sice patří mezi nejodolnější dostupné smartphony, ale zároveň je jedním z nejméně objemných zařízení tohoto typu. Jeho odolnost je vyvážena stylovým a elegantním designem, který je obvykle vidět u zařízení pro běžné uživatele, takže působí tenčím a ergonomičtějším dojmem než tradiční odolné smartphony.

XCover6 Pro má tloušťku méně než deset milimetrů a je vybaven dynamickým 6,6palcovým celoobrazovkovým displejem s plynulým zobrazováním při obnovovací frekvenci až 120 Hz.

Zdroj: Samsung Electronics

Mohlo by vás zajímat

Reklama