Nejlepší smartphone od Nokie dorazil na tuzemský trh: Praktické funkce ukryté ve stylovém těle

 
Další 3 fotografie v galerii
Novinka disponuje duálním fotoaparátem s optikou ZEISS / Nokia
A rovnou můžeme prozradit, že nová Nokia 8 Sirocco disponuje dostatečným výkonem, kvalitním fotoaparátem, zajímavými funkcemi a stylovým designem.

Design novinky se vývojářům skutečně povedl: Nokia 8 Sirocco zaujme po stranách zakřiveným 5,5 palcovým POLED (Plastic OLED) displejem s rozlišením 2,5K, který zabírá přes 95 % přední strany telefonu. Tělo modelu je tvořené rámem vyrobeným z jednoho bloku oceli a skleněnými zády krytými 3D Corning Gorilla Glass 5. 

O výkon se stará procesor Qualcomm Snapdragon 835 společně s 6 GB RAM. Zařízení nabídne 128 GB úložiště a jako první chytrý telefon Nokia přináší podporu Qi bezdrátového nabíjení.  

Novinka disponuje duálním fotoaparátem s optikou ZEISS, který lze díky novému režimu Pro Camera ovládat manuálně. Je tedy možné nastavit si například úroveň citlivosti, vyvážení bílé, zaostření, rychlost závěrky nebo korekci expozice podle aktuální světelné situace. Primární je 12MPix širokoúhlý fotoaparát, sekundární pak 13MPix fotoaparát s dvojnásobným optickým zoomem.

Nechybí režim "Dual-Sight", který opět využívá předního i zadního fotoaparátu, a kromě zobrazení s rozdělením obrazovky na půl nově nabídne také formát „Picture-in-Picture“.  

Tři citlivé mikrofony využívají prostorový záznam zvuku a nedělá jim problém zachytit jak tichý šepot, tak například hlasitý koncert. Chytrý telefon Nokia 8 Sirocco je již v prodeji, a to za 19.999 Kč.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama