Pro pařmeny: Nová myš Sensei Ten se senzorem TrueMove Pro

Univerzální symetrický tvar myši s 8 tlačítky je vhodný pro praváky i leváky / SteelSeries
Nová herní myš se senzorem TrueMove Pro navazuje na originální ikonický a hojně využívaný model Sensei. Co uživatelům přinese nového?

TrueMove Pro senzor je nejnovějším optickým senzorem vyvinutým ve spolupráci SteelSeries se známým výrobcem PixArt. Nabízí sledování pohybu 1 ku 1, 18 000 CPI a 450 IPS. Pokročilý senzor, respektive vylepšení sledování pohybu, stabilizuje myš při nerovných pohybech, což eliminuje falešnou registraci pohybu při náklonu a otočení.

TrueMove Pro kombinuje dlouholeté zkušenosti společnosti PixArt v oblasti vývoje senzorů a závazek SteelSeries poskytovat nejlepší sledování pohybu, což dělá v současnosti z TrueMove Pro nejvýkonnější senzor na jakémkoli povrchu.

Univerzální symetrický tvar myši s 8 tlačítky je vhodný pro praváky i leváky s různým stylem držení. K dispozici je také paměť umožňující hráčům uložit si nastavení a přenášet jej mezi zařízeními. Ergonomický design doplňují mechanické spínače s životností 60 milionu kliknutí a dvouzónové RGB podsvícení.

„Stejně jako většina hráčů, i já jsem vyzkoušel za svou kariéru mnoho myší. Poté jsem našel dokonalou Sensei,“ říká Sébastien „Ceb“ Debs z týmu OG, který se stal historicky prvním týmem, který vyhrál turnaj The International dvakrát po sobě. V obou případech využíval „Ceb“ služeb modelu Sensei.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama