Síťový 2,5GbE switch představuje rovnováhu mezi výkonem a náklady

Zařízení QSW-1105-5T má bezvětrákové provedení pro téměř tichý chod / QNAP
Společnost QNAP uvede během října na trh svůj první síťový 2,5GbE switch. Tento model nabízí například pět portů 2,5GbE, nastavení plug-and-play nebo automatickou detekci.

Novinka disponuje také blokováním smyčky a funkcí auto-negotiation, a tak umožňuje uživatelům snadno vytvořit síťové 2,5GbE prostředí v domácnosti nebo podniku. 

„Pro ty, kdo chtějí upgradovat své síťové prostředí, nabízí QSW-1105-5T 2,5GbE rovnováhu mezi výkonem a náklady. Uživatelé mohou okamžitě upgradovat své síťové prostředí na 2,5GbE při využití stávajících síťových kabelů, což jim umožňuje využívat nové generace 2,5GbE NAS a počítačů,“ říká Frank Liao ze společnosti QNAP.

QSW-1105-5T má pět portů 2,5GbE/NBASE-T RJ45, které podporují přenosové rychlosti 2,5G/1G/100M. Bez nutnosti složitých nastavení podporuje QSW-1105-5T funkci auto-negotiation, která optimalizuje přenosové rychlosti a výkon pro každé připojené zařízení, zatímco jeho zabudovaný mechanismus správy zajišťuje hladký přenos síťových paketů.

Je také vybaven detekcí síťové smyčky, která může automaticky uzamknout porty se smyčkou, aby bylo zajištěno, že síťové prostředí rychle obnoví normální provoz. 

Zařízení QSW-1105-5T má bezvětrákové provedení pro téměř tichý chod. Jedinečná konstrukce pomáhá s chlazením a přitom dbá na zachování vysokého výkonu.

 
Buďte první

Mohlo by vás zajímat

Reklama