Nová řada TL SAS 12 Gb/s JBOD pro rozšiřování serverů Windows s podporou vícecestného směrování

Pokud hostitelský server Windows podporuje vícecestné směrování, lze dosáhnout vysoké dostupnosti / QNAP
Na trh přichází nové úložné jednotky QNAP TL SAS – 12pozicový model TL-R1220Sep-RP a 16pozicový model TL-R1620Sep-RP, které podporují rozšíření úložiště pro servery Windows.

TL SAS JBOD podporuje přenos SAS 12 Gb/s, přináší přenosovou rychlost až 96 Gb/s a podporuje optimalizaci šířky pásma Broadcom SAS DataBolt a vícecestné směrování (Multipath I/O, MPIO).

Uživatelé mohou sériovým propojením více JBOD rozšířit kapacitu nebo rozdělit jeden JBOD na více zón, což poskytuje klíčové řešení pro masivní úložiště s vysokým výkonem, vysokou kapacitou a velkým využitím úložiště.

TL SAS JBOD využívá SAS35x28R / SAS35x36R SAS Expander se čtyřmi širokými porty SAS, z nichž každý kombinuje čtyři linky SAS s rychlostí 12 Gb/s. Konfigurací dvou širokých portů s agregací spojů mohou přenosové rychlosti dosáhnout 96 Gb/s.

Díky technologii optimalizace šířky pásma Broadcom SAS DataBolt nabízí TL SAS JBOD inteligentní datovou vyrovnávací paměť pro přenos dat na disky rychlostí, která odpovídá výkonu hostitelského serveru, což umožňuje uživatelům těžit z vysokorychlostního přenosu SAS 12 Gb/s se stávající infrastrukturou 6 Gb/s.

Pokud hostitelský server Windows podporuje vícecestné směrování (Multipath I/O, MPIO), lze dosáhnout vysoké dostupnosti. Pokud jedna trasa selže, lze pro přístup k datům a zajištění nepřetržitého provozu systému použít jinou přenosovou cestu.

TL SAS JBOD také podporuje technologii zónování SAS, takže jeden JBOD může sloužit jako rozšíření úložiště až pro čtyři servery Windows.

Mohlo by vás zajímat

Reklama